comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'a Muslera'dan şampiyonluk ve barbekü sözü

23 Ağustos 2017, Çarşamba 20:30
Galatasaray'a Muslera'dan şampiyonluk ve barbekü sözü

Galatasaraylı futbolcular bugün düzenlenen tekne turu organizasyonunda Galatasaray Televizyonu'na konuştu.

FutbolArena - Galatasaray yönetimi, Süper Lig'in 3. haftasında sahne alacak olan Sivasspor maçı öncesi takımdaki kaynaşmayı sağlamak için boğazda tekne turu düzenledi. 
 

Galatasaraylı futbolculardan tekne turu açıklamaları


Galatasaraylı futbolcular bugün düzenlenen tekne turu organizasyonunda Galatasaray Televizyonu'ndan Deniz Gülen ve Melisa Çizmeci'nin sorularını yanıtladı.

MUSLERA:

“Bu tip organizasyonlar bizi birleştiren çok güzel organizasyonlar. Bizim ailelerimiz hayatlarımızda çok önemli yer tutuyor. Onarın da arkadaş olmaları çok önemli. Her geçen gün Galatasaray'ın ne kadar büyük bir camia olduğunu bir kez daha görüyorum. Güney Amerika'da barbekü önemlidir. Biraz Türk tarzından farklıdır. Biz de yemek yemeği çok seviyoruz. Söz veriyorum şampiyon olursak herkesi bizim evimde barbeküye davet ediyorum. Sivas maçında yapmamız gerekeni, taraftarımızla beraber galibiyet elde edip milli takım arasına çıkmak.”
MAİCON:

“Birbirimizi tanımak anlamında saha dışındaki bu organizasyon çok önemli. Bu, bizim saha içindeki performansımızı da etkileyecek bir organizasyon. Çünkü yakalanacak sinerji otomatik olarak saha içine de yansıyor. Benim için eşimin maçlara gelmesi çok önemli bir motivasyon kaynağı. Hatta onu yakın deplasman maçlarına da götürmeyi düşünüyorum. Onu ısınırken bile görmek beni çok motive ediyor. Taraftarımızın bize inanılmaz bir desteği var. Umarım Cuma günü bundan önceki maçlardan daha da iyi bir destek verecekler ve o statta boş bir koltuk kalmayacak.”

MARTİN LİNNES:

“Mükemmel bir organizasyon… Önemli bir maçımız var. Ama onun için de önemli bir hazırlık. Ailelerimizin de bir arada olup birbirini tanımaları çok önemli. Takımın birlikteliği, başarısı için bu tarz organizasyonlar çok gerekli. Takımın durumu gayet iyi. Antrenmanlarda gayet iyiyiz. Umarım performansımızı güzel bir skorla süsleriz. Milli Takım'a rahat bir şekilde çıkabilmek için galibiyete ihtiyacımız var”

SİNAN GÜMÜŞ

"Eğlenceli bir gezi oldu bizim için. Takım halinde toplandık. Umarım bu havayı maça da yansıtır ve Sivas karşısında güzel bir sonuç alırız. Cuma günü kolay bir maç olmayacağını biliyoruz ama 50 bin Aslan'ı stada bekliyor ve onların desteğiyle maçı alırız"

AHMET ÇALIK:

“Sezona çok iyi başladık. Önemli olan devamını getirmek. Başkanımızın düzenlediği organizasyonda beraberiz. Birlik ve beraberliğimiz daha da pekişiyor. Sezon sonu hak ettiğimiz, her zaman hedeflediğimiz şampiyonluğa ulaşmak istiyoruz. Biz taraftarımızla güçlüyüz. 50 bin Aslan'ı Sivas maçına bekliyoruz.

EREN DERDİYOK:

“Hedefimiz iyi bir başlangıç yapmaktı. Takım zaten karakterini, kişiliğini gösteriyor. Çok iyi mücadele ediyor ve koşuyoruz. Bu maçı alıp rahat bir şekilde milli takım arasına rahat girmek istiyoruz. Bizim taraftarımıza, taraftarımızın da bize ihtiyacı var. 50 bin Aslan'ı omuz omuza Türk Telekom Stadyumu'na bekliyoruz.”

GARRY RODRİGUES:

“Herkesle beraber olduğum için çık mutluyum. Çok güzel bir atmosfer var. Biz bir aile, bir grup gibi büyüyoruz. Çok fazla farklı oyuncu olmasına rağmen takımın atmosferi çok iyi. Zaten en önemlisi de bu. Böyle bir turu da Türkiye'ye gelen herkes yapmalı.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)