comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'a Ismaila Coulibaly transferinde rakip! Yarış kızıştı

27 Ağustos 2020, Perşembe 23:46
Galatasaray'a Ismaila Coulibaly transferinde rakip! Yarış kızıştı

Galatasaray'ın transfer listesindeki Ismaila Coulibaly için Belçika'dan Germinal Beerschot ve Club Brugge devreye girdi. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın transfer etmek istediği genç orta saha oyuncusu Ismaila Coulibaly için Belçika'dan Germinal Beerschot ve Club Brugge devreye girdi. 

Sarpsborg formasıyla gösterdiği başarılı performansla dikkat çeken ve Galatasaray scout ekibinin önerdiği Coulibaly'yi şu anda Beerschot'un da ciddi şekilde takip ettiği ve Sarpsborg ile transfer görüşmesi yapacağı kaydedildi. 
Belçika basını, Club Brugge'un da devrede olduğunu fakat Germinal Beersoht'un ilgisinin daha somut olduğunu, bonservis bedelinin 2 milyon euro olduğunu yazdı. 

GALATASARAY HAKKINDA NE SÖYLEMİŞTİ?

Eurosport Norveç kanalına Galatasaray'a transfer iddialarıyla ilgili konuşan genç futbolcunun, bunun kendisi açısından gurur verici bir durum olduğunu söyledi. Ismail Coulibaly, "Galatasaray büyük ve çılgın bir takım. Haberleri duyduğum zamanda inanamadım. Menajerime ve antrenörüme sordum. Bu çok büyük bir şey. Gurur verici bir olay." dedi.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"