comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'a Falcao şoku! Monaco yeni sözleşme için görüşüyor

15 Ağustos 2019, Perşembe 01:14
Galatasaray'a Falcao şoku! Monaco yeni sözleşme için görüşüyor

Fransız basınında Monaco yönetiminin Falcao ile sözleşme uzatmak için görüşmelere başladığı yazıldı. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın Falcao transferinde son dakika gelişmesi! Monaco yönetiminin Kolombiyalı golcüyle sözleşme uzatmak için görüşmelere başladığı iddia edildi. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Falcao Galatasaray transferi son dakika


Falcoa daha önce yaptığı açıklamada Monaco'dan kendisine yeni sözleşme teklifi gelmediğini ve kariyerine Galatasaray'da devam etmenin heyecan verici olacağını, bunun yanı sıra karar verirken ailesini düşünmek zorunda olduğunu söylemişti. 

Monaco yönetiminin teknik direktör Jardim'in Falcao'nun kalması yönünde raporu doğrultusunda Kolombiyalı golcüyle yeni sözleşme için görüşmelere başladığı öğrenildi. L'Equipe, Monaco başkanının Falcao ile yeni sözleşme konusunda görüşmelere başladığını yazdı. 
MONACO'NUN TAVRI

Ligde Lyon'a 2-0 kaybeden Monaco'da teknik direktör Jardim'in maç sonunda hücumda zayıf olduklarını söylemesinin ardından Monaco yönetiminin Falcao konusunda son bir kez şanslarını deneyeceği iddia edildi. Başkan Ryblolev'in Falcao için son bir kez şansını deneyip oyuncuyu kalma yönünde ikna etmeye çalışmıştı. Monaco yönetimi Falcao'yu takımda kalmaya yönelik ikna etmeye çalışırken, genç futbolcu daha önce Kolombiya basınına yaptığı açıklamalarda transferin kısa süre içinde çözülmesini umduğunu belirtmişti. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!