comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'a eski Fenerbahçeli futbolcu Johnson'dan transfer tavsiyesi

09 Ağustos 2017, Çarşamba 20:10
Galatasaray'a eski Fenerbahçeli futbolcu Johnson'dan transfer tavsiyesi

Galatasaray'ın Kwadwo Asamoah transferiyle ilgili olarak eski Fenerbahçeki futbolcu Samuel Johnson'dan sarı kırmızılı kulübe takviye geldi. 

FutbolArena Dış Haberler -  Galatasaray Transfer gündeminde sol bek listesinde yer alan ve görüşmelerin devam ettiği Kwadwo Asamoah için esi Fenerbahçeli futbolcu Samuel Johnson'dan flaş bir açıklama geldi. Galatasaray'ın Kwadwo Asamoah transferinde son detaylar. 
 

Galatasaray'ın Asamoah transferinde sıcak gelişme


Galatasaray'ın Kwadwo Asamoah transferinde sıcak gelişme yaşanıyor. Galatasaray ile yıllık 2.3 milyon Euro karşılığında anlaşan Kwadwo Asamoah ile kontrat yenilemek isteyen Juventus Kulübü, Ganalı oyuncuyu ikna etme peşinde. İtalyan kulübü, 1 yıllık sözleşmesi olan Kwadwo Asamoah'a 2 yıllık daha kontrat önerisinde bulundu. Ganalı futbolcunun bu teklife vereceği yanıt transferin seyrini netleştirecek.


Galatasaray'a Asamoah transferinde tavsiye


Samuel Johnson, Gana basınına yaptığı açıklamada, "Asamoah'ı tanıyor ve nasıl bir kaliteye sahip olduğunu biliyorum. İyi bir futbolcu. Hırslı ve kendisine inanan birisi. Galatasaray'a giderse başarılı olursa. Afrikalı futbolcuların Türkiye'ye uyum sağlaması zor değil. Benim zamanımda da çok Afrikalı futbolcu vardı. Şu anda da gördüğüm kadarıyla öyle. Ancak tabi ki kararı Juventus ve Asamoah verecektir. Benim tavsiyem, Asamoah'ın Türkiye'de başarılı olacağı yönünde." 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)