comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'a Erman Toroğlu'ndan sert uyarı: 'Başınız belaya girer.'

30 Eylül 2017, Cumartesi 21:39
Galatasaray'a Erman Toroğlu'ndan sert uyarı: 'Başınız belaya girer.'

Galatasaray - Karabükspor maçının ardından Erman Toroğlu müsabakayı yorumladı. 

FutbolArena - Galatasaray, Spor Toto Süper Lig 7. haftasında konuk ettiği Karabükspor'u 90+1'de Maicon'un attığı golle 3-2 mağlup etti. Maçın ardından Erman Toroğlu, A Spor'da sarı kırmızılı takıma çok sert uyarılarda bulundu. 
 

Galatasaray 3-2 Karabükspor Erman Toroğlu'nun yorumları


Maçın ardından A Spor'da Erman Toroğlu şu sözleri söyledi:

"APTALCA FUTBOL"
Galatasaray için tehlike var. Harlem vardı eskilerden. Gösteri takımı. Atlıyor, zıplıyor falan. Galatasaray kazandı ama bu Harlem gibi oynamaya başlamışlar ve başları belaya girerler. Hakem penaltıyı verdi de, verdiği penaltıdan sonra 2-3 pozisyonda faulü veremedi. Oyuncu düşmedi orada. Penaltı vermedi. Şimdi Galatasaray takımı heyecanlı tamam da, herhalde bir daha böyle bir aptalca futbol oynamaz. 

"GALATASARAY HAVAYA GİRMİŞ"

Tolga Ciğerci'nin eksikliğini gördüm. Hepsi ince yapıyor futbolcular. Yandan, ince, bacak arası. Galatasaray takımı çok havaya girmiş. Bunlar iyi oynuyor havasında falan ama 2-2'yi Karabükspor erken bulsa 3'ü de atardı. Karabükspor 2-2'den sonra biraz daha kontrollü oynasa 3'ü atardı. Penaltının üzerine Galatasaray defansında neler oldu. Karabüksporlu futbolcular kendileri bile inanamadı. 3-2 4-2 Karabükspor alırdı ama kimse de inanamazdı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.