comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'a Emrah Bayraktar konusunda tazminat tehlikesi

12 Ocak 2018, Cuma 12:14
Galatasaray'a Emrah Bayraktar konusunda tazminat tehlikesi

Galatasaray'da Fatih Terim teknik ekipte değişikliğe giderken bunlardan en önemlisi ise Galatasaray'da Futbol Akademisinin başına getirilen Emrah Bayraktar oldu.

FutbolArena Özel - Sarı kırmızılı kulüpte teknik direktör Fatih Terim'in, göreve gelmesiyle idari kadroda büyük bir değişim yaşanırken tazminat tehlikesi ile karşı karşıya kalındı. Galatasaray Transfer haberleri FutbolArena'da. 


Galatasaray, Emrah Bayraktar gönderiliyor mu?


Sözleşme yapılarak göreve getirilen isimlerle yolların ayrılması nedeniyle Galatasaray Kulübü, bu profesyonellerine ödeme yapmak zorunda kalacak. Bunlardan en önemlisi ise Galatasaray'da Futbol Akademisinin başına getirilen Emrah Bayraktar oldu.

YERİNE ALİ YAVAŞ GETİRİLDİ
Fatih Terim'in isteği ile alt yapının başına efsane isim Ali Yavaş getirildi. Fatih İbradı'nın da Terim'in isteği ile alt yapıda görev alacağı öğrenildi. Galatasaray Kulübünün Emrah Bayraktar ile anlaşırken kendisiyle 3 yıllık sözleşme imzalandığı ortaya çıktı. Kısaca Galatasaray Emrah Bayraktar ile yollarını resmi olarak ayırırsa 3 yıllık sözleşmesinde kalan sürenin tüm maliyetini tazminat olarak ödemek zorunda kalacak.

SON 24 SAAT İÇERİSİNDE YAŞANAN TÜM GELİŞMELER HABER TURUMUZDA.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"