comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'a Chicharito müjdesi! West Ham'ın Balotelli planı

11 Temmuz 2019, Perşembe 10:27
Galatasaray'a Chicharito müjdesi! West Ham'ın Balotelli planı

Galatasaray'ın gündeminde yer alan Chicharito'nun takımdan ayrılacağı ve West Ham'ın da Balotelli ile ilgilendiği iddia edildi.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray Transfer çalışmalarına devam ederken gündemdeki isimlerden biri de Chichartio olmuştu. West Ham United forması giyen golcü futbolcunun takımdan ayrılacağı ve İngiliz kulübünün de yeni golcü konusunda Mario Balotelli'yi gündemine aldığı öne sürüldü. Galatasaray transfer haberleri 2019, son dakika Galatasaray haberleri gibi aramaların yanıtları burada. 
 

Galatasaray Transferleri: Balotelli, West Ham'a transfer olacak mı?


İtalyan basınında yer alan haberlere göre West Ham, Balotelli'nin transferi için harekete geçti. Parma ve Brescia'nın da talip olduğu futbolcu için İngiliz kulübünün ısrarcı olduğu belirtildi. West Ham'ın Chicharito'nun yerine Balotelli'yi alarak Meksikalı futbolcunun boşluğunu doldurmak istediği kaydedildi. 

GALATASARAY TALİP OLMUŞTU
Chicharito için Galatasaray'ın devrede olduğu ve Meksikalı futbolcunun transferini istediği öne sürülmüştü. 


 

Javier Hernandez Galatasaray'a transfer olacak mı?


Öte yandan Hürriyet Gazetesi muhabiri Ali Naci Küçük, Galatasaray'ın transfer gündemini FutbolArena TV'de yayınlanan Transfer Arenası programında değerlendirdi. Ali Naci Küçük, "Javier Hernandez ise İspanya ve İtalya'dan beklediği teklifleri alamazsa Galatasaray'a yöneleceğini açıkça belirtti" ifadelerini kullandı. Bu durumda Galatasaray'ın Javier Hernandez transferi zora girmiş oldu.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!