comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'a Bülent Korkmaz'dan uyarı: "Fenerbahçe ile roller değişti"

17 Aralık 2017, Pazar 18:41
Galatasaray'a Bülent Korkmaz'dan uyarı:

Galatasaray'ın, Yeni Malatyaspor'a 2-1 kaybettiği maçı Bülent Korkmaz yorumladı. 

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig 16. haftasında deplasmanda Yeni Malatyaspor'a 2-1 mağlup oldu. Maçın ardından beIN Sports yorumcusu Bülent Korkmaz müsabakayı yorumladı. 
 

Yeni Malatyaspor 2-1 Galatasaray Bülent Korkmaz'ın yorumları


Bülent Korkmaz maçın ardından şunları söyledi:

"FENERBAHÇE İLE GALATASARAY ARASINDAKİ ROLLER DEĞİŞTİ"
Galatasaray'ın düşündürücü tablosu. Ne zaman kaybetti? Hep oyun sistemi üzerinden giderek kaybetti. İlk 8 haftadaki Galatasaray ile son 8 haftadaki Galatasaray'ı ayırmak lazım. Fenerbahçe de değişti ve roller değişti. Dolayısıyla Akhisar maçına bakarsanız ilk yarıda pozisyon yok. 10 kişi kalınca rakip, 5 dakikada 2 gol bulunca seyir değişti. Malatya maçına bakıyorum. Kazanmaya mı geldin, kaybetmemeye geldin? Yine 3'lü değişikliği. Ortada Denayer oynuyordu. Onu bile oynarken Maicon'la oynaması gerekiyor. Denayer sağda, Ahmet Çalık solda olur. 3'lü oynuyorsunuz alanı paylaşmanız lazım. Maicon haricindeki 2 oyuncu yok. Malatya önde baskıyla başladı ve doğru bir şekilde. Galatasaray'ın aynı Akhisar'daki gibi ilk yarıda pozisyonu yok. 

"GALATASARAY'DA OYUN DA YOK, MÜCADELE DE YOK"

Fenerbahçe'yi eleştirirken oyun olarak eleştiriyorduk ama mücadele ediyordu. Galatasaray'da oyun da yok. Mücadele de yok. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.