comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'a Asamoah transferinde son dakika müjdesi

20 Ağustos 2017, Pazar 19:05
Galatasaray'a Asamoah transferinde son dakika müjdesi

Galatasaray'ın bir süredir kadrosuna katmak için görüşmelerini sürdürdüğü Juventuslu Kwadwo Asamoah transferinde İtalya'dan müjdeli haber geldi. 

FutbolArena - Galatasaray'a Asamoah transferinde son dakika müjdesi! Sarı Kırmızılı takıma İtalya'dan sevindirici ve umut olacak bir haber geldi. GS Transfer gündemiyle ilgili tüm gelişmeler FutbolArena'da! 


Galatasaray'ın Asamoah transferinde son dakika haberleri


Galatasaray'ın Asamoah transferinde İtalya'dan sarı kırmızılı takımın lehine bir haber geldi. Yıldız futbolcu için Juventus'un Spinazzola'ya kavuşmasını bekleyen Galatasaray'a iyi haber geldi. Atalanta takımında Spinazzola, Roma maçının kadrosuna alınmadı.

Sezon başında Juventus tarafından Atalanta'ya kiralanan ancak Asamoah'ın Galatasaray'a gelme inadı sonrasında Spinazzola'yı geri çağıran İtalyan devi, Ganalı oyuncunun transferini bu yüzden bekletiyordu. Spinazzola da, Atalanta'dan ayrılmak isteyip Juve'ye dönmek istiyordu. Bu gelişme ile Galatasaray'ın Asamoah'a kavuşma zamanını yaklaştırma ihtimalini arttırdı. 
 

Kwadwo Asamoah kimdir? Kwadwo Asamoah kariyeri

 

Udinese takımında gösterdiği performans ile Juventus'un yolunu tutan Asamoah, 18 milyon Euro'luk bir maliyete transfer oldu. Siyah Beyazlı takım ile bu sezon Serie A'da 17 toplam tüm kulvarlarda 23 maçta mücadele ederken takımı adına 2 asistlik performans sergiledi.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz


FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)