comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray yönetiminden yıldızlara eleştiri

04 Aralık 2017, Pazartesi 14:51
Galatasaray yönetiminden yıldızlara eleştiri

Galatasaray yönetimi içinde ise sarı kırmızılı takımdaki yıldız futbolcuların büyük maçlardaki kötü performansı ve katkı verememesi eleştirildi.

FutbolArena ÖzelGalatasaray'a Beşiktaş mağlubiyeti okların yalnızca Igor Tudor'a değil, sarı kırmızılı takıma da çevrilmesine neden oldu. Galatasaray yönetimi içinde ise sarı kırmızılı takımdaki yıldız futbolcuların büyük maçlardaki kötü performansı ve katkı verememesi eleştirildi.


Galatasaray yönetiminden futbolculara büyük maç eleştirisiBafetimbi Gomis, Muslera, Feghouli, Fernando, Ndiaye Belhanda gibi yıldız futbolcuların bu sezon çıktıkları büyük maçlarda Galatasaray takımına katkı veremediği görüşü öne çıktı.
''SORUMLU TEK BAŞINA TUDOR OLAMAZ''

Bafetimbi Gomis'in Başakşehir'e attığı tek gol dışında diğer futbolcuların hiçbir katkı sağlayamadığını düşünen idareciler "Beşiktaş maçındaki oyunun tek sorumlusu Tudor olamaz. Galatasaray yine aynı taktikle sahaya çıktı. Ancak futbolcularda yeteri kadar sorumluluk alamadı. Takımın yıldız futbolcuları büyük maçlarda yeteri kadar iyi performans göstermedi" ifadesini açık şekilde başkan Özbek'e dile getirdiler. 

Şimdi başkan Özbek'in bu konuyu Sportif Direktör Cenk Ergün, futbolcularla konuşması bekleniyor.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.