comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray yönetiminden Wesley Sneijder tavrı

20 Temmuz 2017, Perşembe 18:14
Galatasaray yönetiminden Wesley Sneijder tavrı

Galatasaray yönetimi, özellikle Şampiyonlar Ligi'nde Juventus karşısında unutulmaz anlar yaşatan Wesley Sneijder'i Türk Telekom Stadyumu koridorlarında unuttu.

FutbolArena - Galatasaray Transfer çalışmaları kapsamında Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder ile görüşmelerini tamamladı ve geçtiğimiz günlerde yollarını ayırdığını kamouyuna açıkladı.


Galatasaray yönetiminden Wesley Sneijder tavrı


Galatasaray yönetimi Wesley Sneijder ile yollarını ayırdı. Sarı kırmızılı taraftarlar bu karara tepki gösterirken, Hollandalı yıldız için veda töreni düzenlenmemesi futbol camiası tarafından eleştirilmişti. 

Sarı kırmızılı yönetim Türk Telekom Stadyumu'nda yeni sezon öncesi çeşitli düzenlemeler yaparken Wesley Sneijder ayrıntısı dikkatleri çekti. Türk Telekom Arena Stadyumu'nda bulunan Mixed Zone alanı yönetim tarafından yenilenirken, Wesley Sneijder'e ait hiçbir fotoğraf olmaması dikkatleri çekti.
Galatasaray kariyeri boyunca Türk Telekom Stadyumu'nda Juventus ve Fenerbahçe maçlarında tarihi anlar yaşatan Wesley Sneijder'e ait bir karenin olmaması sarı kırmzılı taraftarlar tarafından tepki çekti.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

İşte Galatasaray'ın yeni mixed zone alanı;
FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)