comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray yönetiminden Sinan Gümüş'e tepki

23 Ağustos 2017, Çarşamba 18:50
Galatasaray yönetiminden Sinan Gümüş'e tepki

Galatasaray'dan ayrılmak istemesine rağmen gelen transfer tekliflerini reddeden Sinan Gümüş, idarecileri kızdırdı.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da Sinan Gümüş'ün kararsızlığı yönetimi çileden çıkardı. Transfer döneminin son günlerine yaklaşılırken genç oyuncunun teklifleri reddetmesi bardağı taşırdı. Galatasaray Transfer gündemiyle ilgili tüm gelişmeler FutbolArena'da!
 

Sinan Gümüş Galatasaray'dan ayrılacak mı?


Galatasaray'da genç futbolcunun kararsızlığı sabırları taşırdı. Sampdoria ve Fiorentina'dan sonra Hamburg'dan gelen teklifi de reddeden ve Alman ekibine gitmeye de soğuk bakan Sinan Gümüş, idarecileri kızdırdı.

Galatasaray'dan ayrılmak istediğini deklare etmesine rağmen oyuncunun kararsızlığı ve gelen teklifleri bir bir reddetmesi sıkıntı yarattı.
GALATASARAY WELLİTON'U BEKLETİYOR

Sinan'ın artık takımda kalıp kalmama konusunda bu hafta sonunda kesin kararını vermesi istendi. Galatasaray, 1 haftadır Sinan'ın durumuna göre kadroya katmayı planladığı Welliton'u bekletiyor.
 

Galatasaray, Welliton'u ne zaman transfer edecek?


Galatasaray yönetiminin Sinan Gümüş'ün transferi halinde kadrosuna katmayı planladığı Welliton için Hırvat teknik adam da olumlu rapor verdi. Dün Florya'da Başkan Dursun Özbek ve Sportif Direktör Cenk Ergün ile bir araya gelen Igor Tudor, Sinan'ın gitmesi halinde Welliton'un Galatasaray için doğru tercih olacağını söyledi. Igor Tudor, 30 yaşındaki Brezilyalı futbolcu için "Welliton'un forvet dışında her iki kanatta da forma giyebilmesi önemli. Kadro derinliği açısından da yerinde bir hamle olur" dedi Sportif Direktör Cenk Ergün de, hafta içinde Brezilyalı oyuncuya haber vereceklerini iletti.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.