comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray yönetiminden Lucescu gerçekleri! FutbolArena açıklıyor

18 Temmuz 2017, Salı 10:23
Galatasaray yönetiminden Lucescu gerçekleri! FutbolArena açıklıyor

Galatasaray'ın Östersunds'a 2-0 mağlup olması ile birlikte Hırvat çalıştırıcı Igor Tudor'un görevden alınacağı konuşulurken Mircea Lucescu ismi gündeme gelmişti. FutbolArena, Galatasaraylı yöneticilerle görüştü.

FutbolArena Özel - Galatasaray'ın UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turunda Östersunds'a 2-0 mağlup olması ile birlikte Hırvat teknik adam Igor Tudor olan eleştiriler de arttı. Sosyal medyada Galatasaray taraftarları Lucescu'nun göreve getirilmesini isterken, sarı kırmızılı yönetiminde Mircea Lucescu ile temaslara başladığı iddia edilmişti.
 

Lucescu'nun Galatasaray açıklaması


Rumen teknik adamın da Fenerbahçe-Athletic Bilbao arasında oynanan hazırlık maçını izlemeye gidip, karşılaşma bitiminde "Galatasaray'ın başına geçeceğiniz iddia ediliyor. Doğru mu?" sorularına, " Bu konuda konuşamam. Bakalım, göreceğiz" şeklinde yanıt vermesi Lucescu seslerinin yükselmesine yol açtı.

Bu konudaki iddiaların yüksek sesle telaffuz edilmesi üzerine FutbolArena, Galatasaraylı yöneticilerle görüştü.
 

Galatasaray, Lucescu'ya teklif götürdü mü?


Sarı kırmızılı yönetim ise Lucescu iddiaları için aynen şu ifadeleri kullandı: "Riekerink ile yolları ayırma kararı aldığımız dönemde Lucescu gündeme gelmişti. Zenit Kulübü ile görüşmüştük. Ve Lucescu hakkında aldığımız referans olumsuz idi. Ve o dönem de bu yüzden transfer gerçekleşememişti. Lucescu ismi daha sonra gündeme gelmemiş ve hiçbir kontağımız da oluşmadı" yorumunu yaptılar.
FutbolArena'nın idarecilere, Lucescu'nun Fenerbahçe-Athletic Bilbao maçını izlediğini hatırlatmamız üzerine ise, "Bizimle bir alakası yok. Belki de Lucescu Ahthletic Bilbao'nun başına geçecektir" şeklinde bir yorum yaptılar.

Galatasaray'da transfer çalışmaları ve diğer gelişmeleri Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haber turu (19 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.