comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray yönetiminden 'kamp' kararı

21 Temmuz 2017, Cuma 01:45
Galatasaray yönetiminden 'kamp' kararı

Galatasaray yönetiminden Östersunds maç sonrası kamp kararı.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da kamp kararı. Sarı kırmızılıların UEFA Avrupa Ligine veda etmesi üzerine Galatasaray takımına yeniden yurt dışı hazırlık kampı yolu göründü.


Galatasaray yönetiminden flaş kamp kararı


Galatasaray taraftarların tepkisi, sezonun başlamasına da daha 21 gün gibi uzun bir süre olması nedeniyle sarı kırmızılı takımın kampa götürülmesi kararı çıktı.
Galatasaray kulübü bugünden itibaren kamp yeri organize etmek adına çalışacak.

Igor Tudor ve yönetim, Galatasaray takımının İstanbul dışında yeni sezona hazırlanması konusunda hemfikir.
Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.
 

Galatasaray - Östersunds maç sonu Tudor ve Dursun Özbek'e yoğun tepki


Galatasaray - Östersunds UEFA Avrupa Ligi maçının ardından sarı kırmızılı taraftarlar stat dışında yönetim ve Tudor'a büyük tepki gösterdi. 

Galatasaraylı taraftarlar maç sonu kalabalık bir grup halinde stadın VIP çıkışının önüne geldi, yönetime tepkide bulundu. Yönetim istifa", Tudor istifa" ve  "Selçuk'u alana Yasin bedava" diye bağıran sarı kırmızılı taraftarlar ile Emniyet güçleri arasında büyük arbede yaşandı. Arbede sonrasında Protokol tribününün 4 bir yanı çevik kuvvet tarafından ablukaya alındı. İlave ekipler sevk edildi

"DURSUN ÖZBEK'İ BİZE VERİN"

Galatasaray taraftarları Östersunds maçı sonrasında Emniyet güçleriyle yaşanan arbede sırasında "Dursun Özbek'i bize verin." diye bağırdı ve yönetimi yoğun şekilde protesto etti. 

"SELÇUK'U ALANA YASİN BEDAVA"

Galatasaray taraftarları Östersunds ile oynanan iki maçta da performansıyla vasatı aşamayan Selçuk İnan'a büyük tepki gösterdi. Sarı kırmızılı taraftarlar protokol tribünü önünde Selçuk'u alana Yasin bedava diye bağırdı. 
 

FutbolArena akşam haberleri turu (23 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.