comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray yönetiminden Igor Tudor'a neşter engeli

24 Temmuz 2017, Pazartesi 09:36
Galatasaray yönetiminden Igor Tudor'a neşter engeli

Galatasaray'da Teknik Direktör Igor Tudor, hangi futbolcuları kadro dışı bırakmak istedi? Yönetim neden izin vermedi. Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Galatasaray'da Östersunds hezimeti sonrasında Dursun Özbek ve yönetimi taraftar ve camia tarafından yoğun istifa basıkısı altında. Teknik direktör Igor Tudor, Östersunds maçı sorasında takıma neşter vurmak istedi.


Galatasaray yönetiminden Igor Tudor'a veto engeli


Galatasaray teknik direktörü Igor Tudor, takıma neşter vurmaya hazırlanırken yönetimden veto yedi. Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre, eknik direktör Igor Tudor'un Östersunds maçının ardından Lionel Carole, Eren Derdiyok ve Sinan Gümüş'ün kadro dışı bırakılması için yönetime rapor verdiği iddia edildi. 

''DOĞRU ZAMAN DEĞİL, ORTALIK KARIŞIR''
Fakat yönetimin "Ortalık daha da karışır. Böyle bir ortamda futbolcuları kadro dışı bırakamayız" diyerek operasyona engel olduğu belirtiliyor. 

Igor Tudor'un Carole'a gösterdiği kötü performans, Eren ve Sinan'a ise vurdumduymaz tavırları nedeniyle çok sinirlendiği belirtiliyor. Hırvat hocanın bu üç isme forma vermesinin de artık çok zor olduğu ifade ediliyor.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (23 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.