comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray yönetiminden Igor Tudor itirafı ''Taraftar haklı..''

19 Kasım 2017, Pazar 16:30
Galatasaray yönetiminden Igor Tudor itirafı ''Taraftar haklı..''

Galatasaray'da Medipol Başakşehir mücadelesi sonrasında çanlar teknik direktör Igor Tudor için çalmaya başlandı.

FutbolArena Özel - Galatasaray dün akşam Başakşehir karşısında ağır bir yara aldı. Galatasaray'da Igor Tudor'un gönderilmesi ve yönetimde Hırvat teknik adamı hedefe koyan işte bu istatistik oldu.


Galatasaray yönetiminden Igor Tudor'a tepki


Medipol Başakşehir'e 5-1 mağlup olan Galatasaray'da Tudor'un 'büyük maç' kazanamama sendromu yönetimde hedef tahtasına konmasına neden oldu.

''DERBİ GALİBİYETİNİ UNUTTUK''
Yöneticiler, "Taraftarlar haklı Galatasaray olarak derbi galibiyeti unuttuk" diyerek faturayı 7 derbi mücadelesinde sadece 1 puan alabilen Tudor'a kesti. 

''SEBEBİ TUDOR''

Galatasaray'da Tudor'un görevden alınmasını isteyen yöneticiler, Başkan Dursun Özbek'e , "Tudor yönetiminde Başakşehir ve Trabzon'a 2'şer kez, Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye de birer kez yenildik. Büyük maçlarda farkını ortaya koyan Galatasaray takımından eser yok. Bunun nedeni şu anda teknik direktör faktörü" ifadesini kullandılar.


Galatasaray yönetimi Igor Tudor ile yollarını ayıracak mı?


Galatasaray yönetimi oklar teknik direktör Igor Tudor'a döndü. Galatasaray'ın Teknik Direktör Igor Tudor yönetiminde Başakşehir'e karşı aldığı 5-1'lik farklı mağlubiyet okların Hırvat teknik adama çevrilmesine neden oldu. Galatasaray yönetiminde Igor Tudor'un başarıya ulaştırıp ulaştıramayacağı tartışılmaya başlandı. Igor Tudor'a karşı güven bunalımı resmen yaşanıyor. 

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)