comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray yönetiminden iç transfer için kritik karar

03 Ocak 2018, Çarşamba 11:42
Galatasaray yönetiminden iç transfer için kritik karar

Galatasaray'da tam 9 futbolcunun kontratının sona erecek olması nedeniyle Teknik Direktör Fatih Terim ve başkan Dursun Özbek, önemli bir karara imza attı.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da yaklaşan seçim ve ikinci yarı maçlar öncesi yönetim transfer adına önemli bir karar aldı.
 

Galatasaray'da iç transferde kimlerle sözleşme yenilenecek?


Ocak ayında Galatasaray'da hiçbir futbolcunun kontratının yenilenmeyeceği, temsilcilerine yani menajerlerine iletildi. Ligin 2.yarısında Galatasaray takımında forma giyen oyuncuların performanslarına göre Teknik Direktör Fatih Terim'in bu konuda karar vereceği aktarıldı.

Yasin Öztekin, Sinan Gümüş başta olmak üzere birçok isim sözleşmesinin yenilenmesini beklerken kısaca Ocak ayında Galatasaray kimseyle kontrat yenilemeyecek. İyi performans sergileyen sözleşmeyi kapacak.
 

Fatih Terim, Sinan Gümüş ve Eren Derdiyok'u göndermiyor


Galatasaray'da Igor Tudor döneminde küstürülen ve ligde fazla şans verilmeyen Eren Derdiyok ve Sinan Gümüş'e Süper Ligden birçok kulüp talip olmuştu. Başta Konyaspor olmak üzere birçok takımın kadrosuna katmayı planladığı Galatasaraylı 2 futbolcuya izin çıkmadı.
SEZONUN İKİNCİ YARISINDA KADRODA DÜŞÜNÜYOR

Fatih Terim, Sinan Gümüş ile Eren Derdiyok'un, takımda kesinlikle kalmasını istediği ve ligin 2. yarısında Galatasaray'a önemli katkılar sağlayacaklarını belirtti. Kısaca Galatasaray'da Sinan ve Eren'in ayrılığı söz konusu değil.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)