comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray yönetiminden Gomis transferi için açıklama

06 Şubat 2018, Salı 22:56

Galatasaray'da Badou Ndiaye'nin, mali şartlardan dolayı Stoke City'e gönderilmesine izin verilirken, Gomis'in de Çin'e satılacağı haberleri çıkmıştı. Bu konuyu Galatasaray yöneticilerine sorduk.

FutbolArena Özel - Galatasaray, bir yandan Süper Lig'de şampiyonluk yarışı verirken diğer bir yandan da mali yapısını düzeltmenin yollarını arıyor. Bu doğrultuda en önemli yıldızlarından birini Stoke City'e satmak zorunda kalan Galatasaray'da Bafetimbi Gomis'e de Çin'den teklif geldiği iddia edilmişti. 


Gomis'e Çin'den teklif var mı?


Bugün bazı kaynaklardan çıkan iddialara göre bir Çin kulübünün Gomis'i transfer etmek için 7-9 milyon euro arasında bir teklif yaptığı ve Galatasaray'ın da mali darboğaz nedeniyle bu teklifi kabul edeceği yazılmıştı. 

Bu iddiaların doğru olup olmadığını Galatasaray yöneticilerine sorduk... 


Galatasaray Gomis'i satacak mı?


Galatasaray yöneticileri Bafetimbi Gomis için herhangi bir transfer teklifi almadıklarını söylerken, "Böyle bir gündem de teklif de yok" şeklinde görüş bildirdiler. 
Yöneticiler ayrıca Gomis'in satılma ihtimali ile ilgili olarak "Böyle bir şey olabilir mi?" diyerek buna kesinlikle karşı olduklarını da göstermiş oldular. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.