comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray yönetiminden futbolculara ödeme

11 Temmuz 2019, Perşembe 17:39
Galatasaray yönetiminden futbolculara ödeme

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'da yönetim 17 Temmuz'da başlayacak kamp öncesinde tüm futbolcuların alacaklarını ödemeyi planlıyor.

FutbolArena Özel - Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray'da bir yandan sarı-kırmızılı yönetim geçmiş dönemlerden kalan futbolcu alacaklarını ödeme konusunda önemli bir adım attı.

GALATASARAY'DA FUTBOLCULARIN ALACAKLARI ÖDENDİ
Yabancı futbolcuların alacaklarını sıfırlayan ve tek kuruş borcu bulunmayan Galatasaray kulübü, 17 Temmuz'da başlayacak olan hazırlık kampı öncesinde ilave bir ödeme daha yapacak.  Sarı kırmızılı yönetim, Avusturya kampı başlamadan evvel yerli futbolcularının Haziran ayı transfer taksitleri ve şampiyonluk primlerini de hesaplarına yatıracak.

Mali disipline önem veren Mustafa Cengiz yönetimi, yerli oyuncularına yapacağı yaklaşık 3 milyon euroluk ödeme ile alacakları tamamen sıfırlamış olacak.


Galatasaray Haberleri: Galatasaray kaç kombine sattı?


Sarı kırmızılı kulüpten yapılan açıklama şu şekilde:

"2 yıl üst üste şampiyon olarak 22. şampiyonluğuna ulaşan, ait olduğu Şampiyonlar Ligi'nde ülkemizi temsil edecek olan Galatasaray'ın, 2019-2020 futbol sezonu kombine satışları kısa sürede 32 bine ulaştı.11 Haziran 2019 Salı günü başlayan kombine yenilemede ilk gün satış rakamlarıyla son 7 sezonun rekorunu kıran Galatasaray, kombine kart genel satış dönemi sayısında da rekora koşuyor. 

Takımımızın Türk Telekom Stadyumu'nda elde edeceği yepyeni zaferlerine ortak olmak isteyen taraftarlarımız yeni sezon kombinelerine yoğun ilgi gösteriyor. 

Büyük Galatasaray taraftarının kulübümüze verdiği destek, duydukları inanç ve gösterdikleri yoğun ilgiye teşekkür ederiz."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!