comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray yönetiminden flaş Fatih Terim kararı

21 Kasım 2017, Salı 10:02
Galatasaray yönetiminden flaş Fatih Terim kararı

Galatasaray yönetimi camia içerisinde iyice yükselen Fatih Terim sesleri nedeniyle harekete geçti. Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek'te Fatih Terim için son kararını verdi. 

FutbolArena - Galatasaray'da teknik direktör Igor Tudor'un koltuğu Başakşehir yenilgisi ile sallanırken camia içerisinden yükselen Fatih Terim sesleri yönetimi harekete geçirdi. Galatasaray yönetimi Fatih Terim için kararını verdi.


Galatasaray'da Fatih Terim takımın başına geçecek mi?


Yaz döneminde yönetimin muhalefetine karşın Tudor'a destek vererek arkasında duran Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in fikir değiştirdiği, ancak devre arasına kadar sabredip buna göre bir yol izleyeceği öğrenildi. Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre, taraftar ile de bağlarını koparan hoca için ilk yarı sonuna kadar bekleyecek olan sarı-kırmızılılar, şampiyonluk yarışından kopmadan kararını verecek, “Devam” ya da “Tamam” diyecek.

DURSUN ÖZBEK, FATİH TERİM'E GİDECEK
İlk yarı sonunda puan tablosuna bakacak olan Başkan Özbek olası bir ayrılık durumunda Fatih Terim'in kapısını çalacak. Galatasaray ile Tudor'un yollarının ayrılması halinde Hırvat teknik adama sözleşme fesih bedeli olarak 400 bin euro ödenecek. A Milli Takımı'ndan ayrılmasının ardından sürekli Tudor'un yerine geleceği söylenen Terim ismine yönetimin önemli bir bölümü destek veriyor.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)