comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray yönetiminden flaş Arda Turan ve Emre Mor açıklaması

09 Ocak 2018, Salı 20:21
Galatasaray yönetiminden flaş Arda Turan ve Emre Mor açıklaması

Galatasaray yöneticisi Nasuhi Sezgin, Medipol Başakşehir'in transfer gündemindeki Arda Turan için çarpıcı açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Arda Turan'ın Medipol Başakşehir'e transfer olacağı haberlerine Galatasaray yönetiminden ilk yorum Nasuhi Sezgin'den geldi. TRT Spor'dan Yasin Dallı'ya konuşan Galatasaray Başkan Yardımcısı Sezgin, "Arda ile yollarımız bir gün yeniden kesişecektir" dedi. Galatasaray Transfer gündemindeki son dakika gelişmeleri FutbolArena'da!
 

Arda Turan, Galatasaray'a dönecek mi?


Nasuhi Sezgin açıklamasında "Arda-Başakşehir haberlerini biz de televizyondan duyduk. Ben iyi hatırlıyorum bundan 15 gün önce yılbaşı nedeniyle galiba Abdullah Avcı, Arda ile görüşmüş. Belki bir tebrikle ilgiliydi hayırlı olsun tabi ki Arda bizim çok sevdiğimiz bir oyuncu. Fatih hocayla bir problem yaşamış olabilirler ama her ikisi de Galatasaraylı bir şekilde bir gün buluşuruz. Bizde ayrı gayrı yoktur, Galatasaraylı Galatasaraylıdır. Arda bir gün tekrar Galatasaray'a dönecektir" ifadelerini kullandı.

"TRANSFER GÖRÜŞMELERİNİ FATİH TERİM VE EKİBİ YÜRÜTÜYOR"
Emre Mor sorusuna da yanıt veren Sezgin, "Emre Mor çok iyi bir oyuncu ama transferiyle ilgili bilgim yok. Transfer görüşmelerini Fatih hoca kendi ekibiyle yürütüyor, bilmiyorum neticesi ne olur" diye konuştu.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)