comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray yönetiminden Feghouli tepkisi ''87. dakikada oyuna girmez!''

12 Eylül 2017, Salı 09:34
Galatasaray yönetiminden Feghouli tepkisi ''87. dakikada oyuna girmez!''

Galatasaray yönetimi Antalyaspor karşılaşmasında oyuna 87. dakikada dahil olan Cezayirli yıldız Feghouli konusunda Igor Tudor'a eleştiride bulundu.

FutbolArena - Galatasaray, Antalyaspor karşısında 1-0 önde götürdüğü karşılaşmanın 82. dakikasında yine duran toptan yediği golle hanesine 1 puan yazdırmak zorunda kaldı. Karşılaşma sonrasında Galatasaray teknik direktörü Igor Tudor, karşılaşma içinde yaptığı değişiklikler nedeni ile eleştirildi.


Galatasaray yönetimin'den Feghouli tepkisi


Galatasaray, Antalyaspor karşısında bıraktığı 3 puanın yanı sıra teknik direktör Igor Tudor'un yaptığı değişiklikler tartışma konusu oldu. Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre, Galatasaray yönetimi Igor Tudor'un Cezayirli yıldız Feghouli'yi uzun süre kenarda tutması nedeni ile eleştirdi.

Antalya beraberliği için teknik heyet ve futbolcular ayrı telden çalarken, yönetim kanadı ise Tudor'u eleştirdi. Teknik heyete göre milli ara yüzünden sarı-kırmızılı takımın ritmi bozuldu. Futbolcular Antalya'daki hava ve saha koşullarından şikayetçi oldu. Yönetimde ise Tudor'un Feghouli değişikliğinde geç kaldığı görüşü hakim.
Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (16 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.