comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray yönetiminden Adis Jahovic transferi açıklaması

12 Kasım 2017, Pazar 12:38
Galatasaray yönetiminden Adis Jahovic transferi açıklaması

Galatasaray'ın devre arası transfer döneminde Göztepe forması ile Süper Lig'i adeta kasıp kavuran Makedon golcü Adis Jahovic'i transfer edeceği iddia ediliyordu

FutbolArena Özel - Galatasaray'ın devre arası transfer döneminde Göztepe forması ile Süper Lig'i adeta kasıp kavuran Makedon golcü Adis Jahovic'i transfer edeceği iddia ediliyordu. FutbolArena, Galatasaray'ın Adis Jahovic transferi gerçeklerine ulaştı.


Galatasaray, Adis Jahovic'i transfer edecek mi?


Galatasaray Kulübünden FutbolArena'ya son günlerde çok konuşulan Jahovic'in transfer edileceği iddiası hakkında açıklama geldi. Göztepe'nin başarılı golcüsü Jahovic'i transfer etmek istediğine dair çıkan haberlere Galatasaray yöneticileri öncelikle "Igor Tudor'un böyle bir talebi yada isteği olmadı" şeklinde yanıt verdi.

''EREN DERDİYOK VARKEN, JAHOVİC'İ NE YAPACAĞIZ?''
Sarı kırmızılı yöneticiler sonra "Bafetimbi Gomis'in ortaya koyduğu karakter, çalışkanlığı, profesyonelliğine diyecek tek kelime yok. Performansı ortada. Eren Derdiyok dahi yeteri kadar şans bulamıyor. Galatasaray'da Eren çok fazla şans bulamıyor, elimizde yedek olarak Eren varken Jahovic'i ne yapacağız" yanıtı verdiler. Tudor da Gomis ve Eren'in alternatifi 3.forvet olarak Sinan Gümüş'ü görüyor.
Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)