comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray yönetiminden 3 isim gitti, 3 isim geldi

28 Aralık 2017, Perşembe 15:55
Galatasaray yönetiminden 3 isim gitti, 3 isim geldi

Galatasaray olağanüstü seçimli genel kurula gidiyor. 20 Ocak'ta yeniden başkanlığa talip olan Dursun Özbek yeni yönetim kurulunu belirliyor.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da 20 Ocak'ta yapılacak seçim öncesinde Dursun Özbek yönetim kurulunu teslim etmek üzere. Galatasaray'da Eşref Alaçayır ve Cengiz Özyalçın'dan sonra bir isim daha Başkan Dursun Özbek'ten affını istedi.


Dursun Özbek'in yönetim listesinde kimler olacak?


Galatasaray olağanüstü seçimli genel kurula gidiyor. 20 Ocak'ta yeniden başkanlığa talip olan Dursun Özbek yeni yönetim kurulunu belirliyor. Yönetim Kurulu üyesi Tarık Taşar, yeni dönemde görev alamayacağını Başkan Dursun Özbek'e iletti.

3 İSİM GİTTİ 3 İSİM GELDİ
Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, bu 3 isim yerine listesinde Kocaman Balık Restaurant'ın sahibi iş adamı Osman Kocaman, Cevat Genç ve Ahmet Cebeci'yi dahil etti.


Dursun Özbek'ten Ali Dürüst'e teklif


İyi bir liste ve ekibinde her anlamda güçlü bir 2.başkan bulunmasını isteyen Dursun Özbek'in, TFF Başkan Vekili Ali Dürüst ile bir araya geldiği ortaya çıktı. Dursun Özbek, Türk Telekom Stadyumu'ndaki ofisinde bir araya geldiği TFF Başkanvekili Ali Dürüst'e 2.başkanlık teklif edip göreve çağırdı.

''YENİ DÖNEMDE BERABER ÇALIŞALIM''

Özbek, Dürüst'e “Yeni dönemde beraber çalışalım. Sen futbolu yönet. Bizde projelere konsantre olalım. Birlikte çalışalım. Görev alır mısın? Birlikte Galatasaray adına mesai harcayalım” dedi. Ali Dürüst yeni dönemde 2.başkan olarak görev alacaktı. Ancak Dürüst, Özbek'in bu teklifini kabul etmedi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.