comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray yönetiminde Fatih Terim ve Mircea Lucescu savaşı

29 Temmuz 2017, Cumartesi 09:09
Galatasaray yönetiminde Fatih Terim ve Mircea Lucescu savaşı

Galatasaray'da Dursun Özbek'in Igor Tudor ile devam kararı almasına rağmen yönetim ve camia içerisinde teknik direktör krizi yaşanıyor. Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Galatasaray yönetimi Östersund hezimeti sonrasında teknik direktör Igor Tudor'a olan desteğini geri çekmiş durumda. Yönetim için teknik direktör konusunda bölünmeler yaşanırken gündemde iki isim var Fatih Terim ve Mircea Lucescu.


Galatasaray Igor Tudor'un yerine Fatih Terim'i mi Lucescu'yu mu getirecek?


Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre Galatasaray yönetimi içinde Fatih Terim ve Mircea Lucescu savaşı yaşanıyor. Geçtiğimiz gün Can Topsakal'ın Mircea Lucescu ile ilgili yaptığı konuşma camia ve yönetimi ikiye böldü.

Genel Sekreter Can Topsakal futbol direktörlüğü teklifi için Lucescu ile görüşmeye gitse de Galatasaray'da gündem Fatih Terim. Milli Takım'dan ayrılan Terim'in ismi sarı-kırmızılı camiada yüksek sesle dile getirilmeye başlandı. 
DİLLERDE FATİH TERİM

Öyle ki kulüpte çalışan profesyoneller ve Florya personeli kiminle konuşsa ağızlardan İmparator'la ilgili şu soru çıkıyor: "Hoca geliyor mu?" Yönetim içinde ise Başkan'a en yakın olan isimler ikinci başkan Cengiz Özyalçın ve başkan yardımcısı Nasuhi Sezgin'in Fatih Terim'e sıcak baktığı ifade ediliyor. Can Topsakal'ın Mircea Lucescu ile görüşmesine izin verse de Dursun Özbek'in gönlünde de Fatih Terim yatıyor. 

HER YOL FATİH TERİM'E ÇIKIYOR

Dursun Özbek'e göre; Igor Tudor'un üstüne Lucescu'yu atamak Florya'ya çözüm değil karmaşa getirir. Tudor şu an görevinin başında olsa da Galatasaray'da her yol Fatih Terim'e çıkıyor.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.
 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.