comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray yönetiminde Fatih Terim sesleri

01 Kasım 2017, Çarşamba 10:19
Galatasaray yönetiminde Fatih Terim sesleri

Galatasaray'da teknik direktör Igor Tudor'un son iki derbide yaptığı hatalar eleştiri konusu oldu. Sarı kırmızılı bazı yöneticiler masaya Fatih Terim ismini attı.

FutbolArena - Galatasaray yönetimi Fenerbahçe ve Trabzonspor mücadelelerinde oynanan kötü futbol yapılan oyuncu değişiklikleri nedeni ile teknik direktör Igor Tudor'un geleceğini kendi aralarında konuşur oldu.  Sarı kırmızılı yöneticilerin yaptığı toplantılarda ise masaya sürpriz bir isim geldi Fatih Terim.


Galatasaray'da dördüncü Fatih Terim dönemi gerçekleşir mi?


Galatasaray yönetimi teknik direktör Igor Tudor'u karşılaşma içerisinde yaptığı oyuncu değişiklikleri ve mücadeleyi doğru okuyamaması konusunda, kendi aralarında yaptıkları toplantıda eleştirdi. Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre bazı yöneticilerin ise Igor Tudor ile yolların ayrılması gerektiği görüşünde olduğu belirtildi.

DURSUN ÖZBEK NET BİR KARAR ALABİLMİŞ DEĞİL
İdarecilerin Hırvat çalıştırıcının yerine gündeme getirdikleri ismin ise Fatih Terim olduğu vurgulandı. Tecrübeli çalıştırıcı Milli Takım'daki görevinden ayrıldıktan sonra kendisine gelen birçok teklifi kabul etmedi. Terim'in Galatasaray'dan gelecek teklife sıcak bakacağı belirtiliyor. Başkan Dursun Özbek ise bu konuda henüz net bir karar vermiş değil.

DURSUN ÖZBEK, IGOR TUDOR İLE BİR GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİRDİ

Sarı-Kırmızılı yöneticiler, iki zorlu maçtan 1 puan çıkaran teknik ekibin büyük maçlarda daha cesur bir oyun oynamasını istiyor. Başkan Dursun Özbek'in Gençlerbirliği maçı öncesi Tudor ile görüşüp, puan kayıpları yaşanan maçlarla ilgili fikir alışverişi yapması bekleniyor.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)