comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray yönetimi MHK ile görüştü! Derbi tepkisi

15 Nisan 2019, Pazartesi 14:30
Galatasaray yönetimi MHK ile görüştü! Derbi tepkisi

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ile birlikte 2. Başkan Abdurrahim Albayrak ve Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, derbi kararlarına tepki göstermek adına toplantı haline geçti. Yönetim hiç vakit kaybetmeden bugün MHK (Merkez Hakem Kurulu) ile görüşme kararı aldı.

FutbolArena Özel - Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 28. haftasında Fenerbahçe ile deplasmanda 1-1 berabere kaldı. Galatasaray yönetiminde Mustafa Cengiz, Abdurrahim Albayrak ve Yusuf Günay derbinin ardından harekete geçti. Hakem Ali Palabıyık ve VAR odasının kararlarına tepkili olan Galatasaray cephesinde tepki hazırlığı başladı.
 

Galatasaray yönetimi Ali Palabıyık'ın derbi kararları için neler yapacak?


1-1 sona eren Fenerbahçe derbisine hakem Ali Palabıyık'ın kararları damga vururken, Galatasaray camiası da, yönetimin kulübün haklarını savunmasını istedi.

GALATASARAY YÖNETİMİNDEN MHK ÇIKARMASI
1-1 sona eren Fenerbahçe derbisine hakem Ali Palabıyık'ın hataları damga vururken Galatasaray yönetimi bugün saat 16:00'da hiç vakit kaybetmeden MHK (Merkez Hakem Kurulu) ile görüşme kararı aldı.

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, 2.Başkan Abdurrahim Albayrak ve Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, MHK Başkanı Sabri Çelik ile bir araya gelecek.

Sarı kırmızılı yönetim MHK'da yapacağı bu zirvede derbide yaşanan hakem hataları ile alakalı tepkilerini ve şikayetlerini dile getirecek.

MUSTAFA CENGİZ GÖRÜŞME SONRASI KONUŞTU

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, MHK ile yapılan toplantı sonrası yaptığı kısa açıklamada, "Sabri Çelik, Mustafa Çulcu ve Muhittin Boşat ile görüştük. Bir açıklama yapacağız. İnan edin şu anda gidip değerlendirme yapmamız gerekiyor." dedi.

Son dakika Spor Toto Süper Lig Haberleri FutbolArena.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)