comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray yönetimi 'Fatih Terim varsa biz yokuz' iddialarını FutbolArena'ya yalanladı

18 Aralık 2017, Pazartesi 10:28
Galatasaray yönetimi 'Fatih Terim varsa biz yokuz' iddialarını FutbolArena'ya yalanladı

Galatasaray'da Fatih Terim sesleri iyice yükselirken, sarı kırmızılı yönetimin başarılı teknik direktöre karşı çıktığı iddia ediliyordu. Galatasaray yönetimi Fatih Terim ismine karşı mı?

FutbolArena Özel - Galatasaray'da Fatih Terim sesleri camia ve taraftarlar arasında yüksek sesle söylenmeye başlanırken, sarı kırmızılı yönetimin Fatih Terim'in gelişine karşı çıktığı yönünde iddialar vardı. FutbolArena, Galatasaray'ın Fatih Terim gerçekçeklerine ulaştı.


Galatasaray yönetimi Fatih Terim'i istiyor mu?


Galatasaray'da Yeni Malatyaspor mağlubiyeti sonrasında Teknik Direktör Igor Tudor ile yolların ayrılması beklenirken herkesin en çok merak ettiği konu ise Fatih Terim. Igor Tudor'un ayrılığı artık yüksek olasılık gösterilirken yönetim içinde Fatih Terim konusunda iki ayrı görüş hakimdi.

'TERİM VARSA BİZ YOKUZ' SÖYLEMİ GERÇEK Mİ?
Hatta geçtiğimiz haftalarda bazı yöneticilerin Fatih Terim'in sürekli adının Galatasaray ile anılması ve göreve getirileceği iddiası üzerine başkan Dursun Özbek'e giderek " Terim varsa biz yokuz" restini çektiği dahi ortaya atıldı.

''GALATASARAY'I KARIŞTIRMAK İÇİN ORTAYA ATIYORLAR''

Bu sabah FutbolArena'ya konuşan 2 sarı kırmızılı yönetici "Fatih Terim, Galatasaray Kulübüne kazandırdığı başarılarla asla unutulmayacak ve tarihe adını altın harflerle yazdıran önemli, değerli bir teknik adamdır. Hiçbir yönetici Galatasaray Kulübü başkanına 'o varsa ben yokum' gibi bir çıkışta bulunmadı, bulunamaz da.

Bu iddialar tamamı ile Galatasaray'ı karıştırmak için ortaya atılıyor. Yönetim de, yada Florya'da kimse 'Terim gelecekse biz yokuz' gibi bir şey söylemedi, söylemez' ifadesi kullandılar.


Galatasaray'da Igor Tudor gönderildi mi?


Taraftarların tepkisi, protestosu, yöneticilerinde "Artık Tudor ile devam edemeyiz" görüşleri üzerine Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, bugün saat 14:00'te olağanüstü yönetim kurulu yapılacağını kurmaylarına iletti.

DURSUN ÖZBEK HERKESİ DİNLEYECEK

Bugün gerçekleştirilecek zirvede Tudor'un geleceği hakkında karar verilecek. Yönetimde birçok isim Tudor'un gönderilmesini isterken başkan Özbek, herkesi tek tek dinleyecek.

IGOR TUDOR EN KÖTÜLER ARASINDA

Galatasaray art arda çıktığı 5 deplasman maçını da kaybetti. Igor Tudor deplasmanlarda Galatasaray'ın son yıllardaki en kötü teknik direktörü konumunda. Galatasaray bundan daha kötü bir seriyi en son 2010-2011 sezonunda yaşamış ve art arda 6 deplasman maçı kaybetmişti.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Aytemiz ile haftanın futbolcusu Feghouli seçildi


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.