comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray yönetimi acil toplanma kararı aldı mı?

19 Kasım 2017, Pazar 12:51
Galatasaray yönetimi acil toplanma kararı aldı mı?

Galatasaray'da Dursun Özbek ve Cenk Ergün, yarın Florya Metin Oktay Tesisleri'nde Igor Tudor ile toplantı yapma kararı aldığı iddia edilmişti.

FutbolArena  Özel - Galatasaray dün akşam Medipol Başakşehir karşısında beklemediği bir skorla ağır yara alırken, teknik direktör Igor Tudor karşılaşma sonrasında sarı kırmızılı camiada büyük tepki topladı.


Dursun Özbek, Cenk Ergün ve Tudor toplantı kararı aldı mı?


Galatasaray'da Dursun Özbek ve Cenk Ergün, yarın Florya Metin Oktay Tesisleri'nde Igor Tudor ile toplantı yapma kararı aldığı iddia edilmişti. FutbolArena Igor Tudor gerçeklerine ulaştı. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile Sportif Direktör Cenk Ergün ve Tudor arasında bugün Florya Metin Oktay Tesisleri'nde olağanüstü toplantı yapmayacağı öğrenildi. 


Galatasaray Igor Tudor ile yolları ayıracak mı?


Galatasaray yönetimi oklar teknik direktör Igor Tudor'a döndü. Galatasaray'ın Teknik Direktör Igor Tudor yönetiminde Başakşehir'e karşı aldığı 5-1'lik farklı mağlubiyet okların Hırvat teknik adama çevrilmesine neden oldu. 

Galatasaray yönetiminde Igor Tudor'un başarıya ulaştırıp ulaştıramayacağı tartışılmaya başlandı. Igor Tudor'a karşı güven bunalımı resmen yaşanıyor. 
Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)