comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray yöneticisinden flaş Fatih Terim açıklaması

04 Aralık 2017, Pazartesi 12:38
Galatasaray yöneticisinden flaş Fatih Terim açıklaması

Galatasaray yöneticilerinden Ali Yücek, hakkında çıkan Fatih Terim'i istemiyor haberleri hakkında kişisel sosyal medya hesabından bir açıklamada bulundu.

FutbolArena - Galatasaray'da teknik direktör Igor Tudor'un koltuğu alınan büyük maçlardaki skorlardan sonra sallantıda olurken sarı kımrızılı taraftarlar ve camianın dilinde Fatih Terim sesleri yüksek sesle dillendirilmeye başlandı. 


Galatasaray'da son dakika Fatih Terim gelişmesi


Dün akşam Beyaz Tv'de Galatasaray eski futbolcusu Ergün Penbe, Galatasaray'ın Fatih Terim ile her konuda anlaşma sağladığı iddiası gündeme bomba gibi düşerken bazı yöneticilerin ise Fatih Terim ismine karşı olduğu iddia edilmişti. Galatasaray yöneticilerinden Ali Yücek, kişisel sosyal medya hesabından Fatih Terim hakkında flaş bir açıklamada bulundu.

Fatih Terim'in Galatasaray'a gelmesini istemeyen yöneticiler arasında gösterilen Ali Yücek, Fatih Terim hakkında şu açıklamayı yaptı;
''HERHANGİ BİR GRUPLA HAREKET VE YA GÖRÜŞ BİLRİĞİ..''

''Dün ismimin geçtiği “üretim” haber hakkında bir açıklama yapma gereği duyuyorum. Görevde bulunduğum 2 dönem ve 3.5 seneye yaklaşan sürede, üzerime vazife olmayan konularda yorum yapmamaya ve konuşmamaya özen gösterdim. Bundan sonra da; Voleybol, Judo ve tesis sorumluluklarım. harici konularda görüş belirtmeyeceğimi, herhangi bir grupla hareket veya görüş birliği yapmayacağımı bilgilerinize sunarım. Sevgi ve saygılarımla.''

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

 

FutbolArena haber turu (22 Mart 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.