comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray yöneticisinden Arda Turan'a gönderme

14 Ocak 2018, Pazar 23:39
Galatasaray yöneticisinden Arda Turan'a gönderme

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Ural Aküzüm, Galatasaray taraftarı olduğu bilinen İlkay Gündoğan ile Emre Can üzerinden Arda Turan'a gönderme yaptı.

FutbolArena - Galatasaray taraftarlarının Medipol Başakşehir'e transfer olan Arda Turan'ı takipten çıkarma kampanyası yaptığı sıralarda, Yönetim Kurulu Üyesi Ural Aküzüm'den dikkat çeken bir paylaşım geldi.
 

İlkay Gündoğan ve Emre Can Galatasaraylı mı?


DHA'nın haberine göre Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Ural Aküzüm, Liverpool - Manchester City arasında bugün oynanan maçta görev alan ve Galatasaray taraftarı olduğu bilinen İlkay Gündoğan ile Emre Can'a bir tweet attı. 

"Aslan gibi Galatasaraylı kardeşlerim dünya futbolunun zirvesinde" diyen Aküzüm'ün sosyal medya paylaşımı ve #galatasaraylılarkardeştir hashtagi kullanması Arda Turan'a gönderme yaptığı şeklinde yorumlandı.
  

Galatasaray taraftarları Arda Turan'ı takipten çıkartıyor mu


Medipol Başakşehir'in 2.5 yıllığına kiralık olarak olarak kadrosuna kattığı Arda Turan için Galatasaray taraftarları sosyal medyada "UNFArda" hashtagiyle kampanya başlatarak yıldız futbolcuyu takipten çıkardılar. Başlatılan bu kampanya sonrası Arda Turan'ın twitter hesabındaki takipçi sayısında hızla düşüş yaşandı. 
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)