comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray yöneticisi Cengiz Özyalçın'dan Tudor'a gönderme

28 Kasım 2017, Salı 23:26
Galatasaray yöneticisi Cengiz Özyalçın'dan Tudor'a gönderme

Galatasaray 2. Başkanı Cengiz Özyalçın, Sivas Belediyespor maçının ardından konuştu. Özyalçın, Igor Tudor'un basını azarlamasına değindi.

FutbolArena - Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur ilk maçında Sivas Belediyespor'u 5-1 mağlup etti. Galatasaray'da 2. Başkan Cengiz Özyalçın, karşılaşma sonrasında açıklamalarda bulundu.
 

Cengiz Özyalçın, Galatasaray - Sivas Belediyespor maç sonu açıklamaları


Galip gelmenin çok güzel olduğunu söyleyen Özyalçın, “Ama her Galatasaraylı gibi benim de aklım cumartesi günkü maçta. Bizim için yaşamsal bir maç. Bugün Sivas Belediye Başkanı ve kulüp başkanıyla birlikte maçı izledik. Rakibimiz tahminim üzerinde oynadı. Bunda da Galatasaray'ın hemen hemen tamamına yakının yedek olmasının sebebi vardı. Maç oldukça güzeldi bugün” açıklamasını yaptı.

"GALATASARAY MAYIS AYINI SEVER"
Ligi bir maraton olarak gördüğünü söyleyen Cengiz Özyalçın, “Bunun belirli süreçleri içinde ileriye gidebilirsin, geride kalabilirsin. Galatasaray'ın hedefi 34. hafta. Galatasaray mayıs aylarını sever. Galatasaray'ın hedefi şampiyonluktur. Mayıs ayı Galatasaray'ın kükreme ayıdır. 10 ve 12. haftada bir takım maçlarda olası sonuçları hesap ederek, ligin başıdır, bu ayran çok su kaldırır demiştim. 34 haftada çok şey değişebilir. 8-10 puan öndeydik ama şu anda 2 puan öndeyiz rakiplerimizden. Galatasaray'ın şampiyonluk dışında bir düşüncesi yok” diye konuştu. 

"BASINI KARŞISINA ALAN ATEŞLE OYNAR"

Igor Tudor'un Alanyaspor maçının ardından basın mensupları hakkında yaptığı açıklamalarla ilgili sorulan bir soruyu yanıtlayan Özyalçın, “Bir insanın, özellikle sporcunun ya da siyasinin basını karşısına alması demek, ateşle oynaması demektir” diyerek sözlerini tamamladı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)