comScore
1 / 7

Galatasaray yıldız futbolcunun fiyatını belirledi! "15 milyon Euro'yu getiren alır"

FutbolArena - Galatasaray yönetimi adı Suudi Arabistan ekipleri ile anılan yıldız futbolcunun bonservisini belirledi. 

2 / 7

Galatasaray yıldız futbolcunun fiyatını belirledi! 15 milyon Euro’yu getiren alır

<h2>Galatasaray yıldız futbolcunun fiyatını belirledi! 15 milyon Euro’yu getiren alır </h2>
Galatasaray yönetimi devre arasında Faslı futbolcu için Al Ittahad’ın yaptığı 10 milyon Euro’luk teklifi kabul etmiş, Terim’in ısrarıyla satıştan vazgeçmişti...
3 / 7
Yönetim, müthiş bir form grafiği çizen Belhanda için artık 15 milyon Euro isteyecek...

.
4 / 7
Geldiği günden bu yana performansı hep tartışma konusu olan Belhanda, ligin 2. yarısında Galatasaray’ın en önemli kozlarından biri haline geldi.
.
5 / 7
Faslı yıldızın yükselen performansı fiyatını da yansıdı!.. Sarı-Kırmızılı yönetim, birçok kulübün listesindeki Belhanda’nın bonservisine zam yaptı.
6 / 7
Galatasaray yönetimi devre arasında Faslı yıldız için Al Ittihad’tan gelen 10 milyon Euro’luk teklifi kabul etmişti. Ancak Fatih Terim’in devreye girmesi sonrasında satıştan vazgeçilmişti.
.
7 / 7
Gelen bilgilere göre yönetim, özellikle Arap kulüplerinin ilgisini çeken Belhanda için artık kapıyı 15 milyon Euro’dan açacak. Yıldız futbolcu için kulüplerin bu rakama çıkabileceği düşünülüyor.

UEFA ile yaptığı anlaşma gereği sattığı kadar oyuncu alabilen Galatasaray, Belhanda’yı bu anlamda da büyük bir koz olarak görüyor. Yaşanacak gelişmeler merakla bekleniyor.

TAKVİM