comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray yeni sponsorunu açıkladı! Jeunesse Global ile imza töreni

19 Şubat 2018, Pazartesi 21:32
Galatasaray yeni sponsorunu açıkladı! Jeunesse Global ile imza töreni

Galatasaray ile Jeunesse Global arasında forma kiti sponsorluk anlaşması imzalanıyor. Sarı kırmızılı kulüp anlaşmayı resmen açıkladı.

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ilk sponsorluk anlaşmasını Jeunesse Global ile yaptı. Sarı kırmızılı kulüp, dünya çapında inovatif ürünler satan Jeunesse Global şirketiyle yarın imza töreni düzenleneceğini açıkladı.
 

Galatasaray'ın Jeunesse Global açıklaması:


Türkiye ve Avrupa'da her zaman başarı ve şampiyonluğu hedefleyen dünyanın en saygın kulüplerinden Galatasaray ile içten ve dıştan gençleştirme üzerine dünyada benzersiz inovatif ürünleriyle 6 kıtada 145 ülkede faaliyet gösteren Jeunesse Global arasında forma kiti sponsorluk anlaşması imzalanıyor.

Cilt bakımından gıda takviyelerine, kilo yönetiminden “Genç Görünüm” sistemine kadar geniş bir yelpazedeki inovatif ürünleriyle “Network Sektöründe “Dünyanın En Hızlı Büyüyen” Şirketleri haline gelen ve 2017'de Dünyada "Yılın En İyi Şirketi" dahil toplam 323 ödüle layık görülen Jeunesse ile yapılacak sponsorluk anlaşması 20 Şubat 2018 Salı günü gerçekleşecek.
Sponsorluk imza törenine Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Jeunesse Global Avrupa İş Geliştirme ve Event Direktörü Luigi di Salvo, Jeunesse Global Türkiye, Balkanlar ve Kıbrıs Genel Müdürü Devrim Hamaratlar katılacak.
 
Tören, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu Basın Toplantı Odası'nda 20 Şubat 2018 Salı günü saat 11:00'de gerçekleşecek.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.