comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Yellow Friday kampanyasında satış rekoru kırdı

27 Ocak 2018, Cumartesi 00:50
Galatasaray Yellow Friday kampanyasında satış rekoru kırdı

Galatasaraylı taraftarların başlattıkları YellowFriday kampanyası adı altında GS Store'larda ilk gün satış rekoru kırıldı. Kulüp Başkanı Mustafa Cengiz hafta sonu da devam edecek olan bu kampanyada yeni sloganlarının YellowRedWeekend olacağını açıkladı. 

FutbolArena - Galatasaraylı taraftarların başlattığı YellowFriday kampanyasının ilk günü kulüp açısından oldukça olumlu geçti. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz yaptığı açıklamada Türkiye'de ve Dünyada büyük yankı uyandıran bu kampanyanın ilk gününde 5 milyon TL'den fazla gelir elde edildiği ifade edildi. 


Galatasaray'ın YellowFriday ve YellowRedWeekend haberleri


Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, taraftarların başlattığı YellowFriday kampanyasının ilk gününde GS Store'daki satışlardan 1 günde 5 milyon TL'den fazla gelir elde ettiklerini açıkladı. 

Mustafa Cengiz, Türkiye'de ve dünyada büyük yankı uyandıran #YellowFriday kampanyasıyla Galatasaray'ın büyük bir aile olduğu bir kez daha ispatlandı. Taraftardan ricam Sarı Cuma'yı Sarı Pazartesi, Sarı Salı olarak devam ettirsinler. Hedefimiz 10 milyon TL! Sloganımız ise YellowRedWeekend." dedi. 


GALATASARAY'DAN AÇIKLAMA! "KENETLENELİM, SARI KIRMIZI OLALIM."

Kulüp tarafından yapılan açıklamada, "Osmanlıspor maçının olduğu bu haftada, sosyal medyada kenetlenen Galatasaray taraftarı hafta sonu da önce GSSTORE'a, sonra Türk Telekom Stadyumu'na akın edecek. Fatih Terim yönetiminde 21. şampiyonluk için ilerleyen Galatasaray'da taraftar, önce GSSTORE mağazalarında ardından Osmanlıspor maçı için Türk Telekom Stadyumu'nda buluşacak!" ifadelerine yer verildi. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)