comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray ve Lidya Grup arasında anlaşma imzalandı

04 Aralık 2019, Çarşamba 18:43
Galatasaray ve Lidya Grup arasında anlaşma imzalandı

Galatasaray kulübü Lidya Grup ile iş birliği anlaşması imzaladı. Başkan Mustafa Cengiz imza töreni sonrasında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray kulübü Lidya Grup ile iş birliği anlaşması imzaladı. Türk Telekom Stadı'nda gerçekleşen imza törenine Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz ve Lidya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Öz katıldı.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz anlaşmanın ardından, "“Günümüz teknolojisinde özellikle printer'ın ifadesi ve gördüğü işlemler günlük yaşamımızda çok önemli. Her ne kadar biz tümüyle dijital ortamda olsak da yazılı belgelerin kalıcı olması anlamında da günlük kullanımda çok önemli. Bizim 10 yıllık artık yıpranmış olan bütün ofis makinalarımızı bilabedel değiştiren sevgili Bekir kardeşime ve Lidya Grup'a çok teşekkür ediyorum. Bekir aynı zamanda bizim üyemiz. Bu makinaların uzun yıllar camiamıza hizmet etmesini diliyorum." ifadelerini kullandı. 
Lidya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Öz ise, "Ben de bir Galatasaraylı olarak bu fırsatla Galatasaray'a hizmet etmekten, Xerox markasıyla beraber teknoloji yenilenmesi gerçekleştirmiş olmaktan çok mutluyum. Başkanımıza teşekkür ediyorum bize Galatasaray'a hizmet etme imkanı verdi. Hayırlı olsun.” dedi. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)