comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray ve Fenerbahçe'nin Evra ısrarı

29 Ocak 2018, Pazartesi 00:38
Galatasaray ve Fenerbahçe'nin Evra ısrarı

Bonservisi elinde olan ve henüz bir kulüple anlaşmayan Patrice Evra için Galatasaray ve Fenerbahçe'nin hala ısrarlı oldukları iddia edildi. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray ve Fenerbahçe'nin transfer çalışmaları kapsamında sol bek arayan iki kulüp bir süre önce Patrice Evra'yı gündemine almıştı. Evra transferine Galatasaray cephesinde Fatih Terim'den onay çıkmazken, Fenerbahçe kulübü ise transferde uzun süredir sessiz kaldı. 

Öte yandan bu gelişmelere rağmen Fransız basınında Mercato FR'ın haberine göre, Patrice Evra'nın hala Türkiye'ye gidebileceği yazıldı. Bonservisi elinde olan tecrübeli yıldız henüz bir kulüple anlaşmazken, Fransız basınında hala Galatasaray ve Fenerbahçe'nin devrede olduğu öne sürüldü. 
 

Galatasaray Evra'yı transfer etti mi?


Öte yandan Galatasaray'ın 6 aylık kontrat şartını kabul eden ve sarı kırmızılı takıma gelmeye hazır olan Patrice Evra'ya, Teknik Direktör Fatih Teri bu nedenle soğuk bakıyor. Bonservisi elinde olan ve sarı kırmızılı takıma teklif edilen Evra'nın son maçlarını, tüm verilerini inceleyen Fatih Terim Fransız oyuncuyu eski performansından uzak buldu. Terim bu yüzden Evra'nın bu yavaş, ağır kalacağını düşündü. Terim'in bu bölgeye daha hızlı, atletik bir takviye planladı. 
Türkiye Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)