comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray ve Fenerbahçe yöneticileri aynı mekanda

22 Aralık 2017, Cuma 23:00
Galatasaray ve Fenerbahçe yöneticileri aynı mekanda

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve diğer yöneticiler, Galatasaray yöneticileriyle İstanbul'da bir restraurantta bir araya geldi. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve diğer yöneticilerin İstanbul'da bir restorantta yemek yediği sırada Galatasaraylı yöneticiler de aynı mekana geldi ve birlikte son derece dostluk çerçevesi içerisinde bir görüntü ortaya çıktı. Gazeteci ve sunucu Metin Uca, bu fotoğrafı kendisine ait sosyal medya hesabından paylaştı.

GALATASARAY VE FENERBAHÇE YÖNETİCİLERİ BİR ARADA
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticilerin İstanbul'da önemli bir restorantta bulunduğu esnada Galatasaraylı yöneticiler de aynı mekana geldi. Mekanda aynı zamanda Ali Dürüst ve yine Galatasaray eski başkanlarından Faruk Süren de vardı. Bu esnada mekanda olan gazeteci Metin Uca kendisine ait sosyal medya hesabından bu fotoğrafı paylaşarak altına şu mesajı yazdı:

"Bu kareyi İstanbul'un önemli restaurantlarından birinde çektim. Başta Aziz Başkan ve tüm Fenerbahçe yönetimi yan masamda yemekteydi ve 10 dakika sonra diğer yanıma Galatasaraylı yöneticiler geldi. Şahane bir dostlukla sohbetler edildi. Hani gözü dönmş tüm fanatikler iyice görsün dedim." 

Metin Uca'nın paylaştığı bu fotoğraf sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

SON 24 SAATTE NELER YAŞANDI? 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.