comScore
1 / 10

Galatasaray ve Fenerbahçe birleşti! Sürpriz karar

FutbolArena - Galatasaray ile Fenerbahçe’nin Suudi Arabistan’a satılan futbolcularla ilgili izlenecek yol hakkında birlikte hareket edeceği iddia edildi.

2 / 10
Aynı dertten muzdarip iki ezeli rakip kader birliği yapacak… Galatasaray sezon başında Suudi Arabistan ekibi Al Hilal’e sattığı Bafetimbi Gomis’in 2 milyon Euro’luk son taksidini alamadı.
3 / 10
Fenerbahçe ise Al Ahli’ye verdiği Josef de Souza ve Al Nasr’a sattığı Giuliano için yaklaşık 10 milyon Euro’luk bir ücreti alamadı.
4 / 10
Sarı-kırmızılı yönetim, Al Hilal takımında konuyla ilgili görüşecek bir yetkili bulamayınca kulübe 10 gün süre vermiş ve FIFA’ya başvuracağını bildirmişti.
5 / 10
Aynı sıkıntıyı Al Ahli’ye sattığı Josef de Souza ve Al Nasr’a gönderdiği Giuliano için yaşayan Fenerbahçe de ezeli rakibiyle aynı yolu izlemeye karar verdi.
6 / 10
Yetkililerden bir cevap gelmez ve ödeme yapılmazsa sarı-lacivertli yönetim toplamda 10 milyon Euro’yu bulan alacağı için hakkını FIFA’da arayacak.
7 / 10

JOSEF

<h2>JOSEF</h2>
12 milyon Euro’ya Al Ahli’ye satılan Brezilyalı, yaşadığı sakatlık sonrası özel izinle ülkesinin Gama bölgesine gitmişti.
8 / 10

GOMIS

<h2>GOMIS</h2>
Al Hilal Gomis’i 6 milyon Euro’ya almış ancak 2 milyon Euro’luk son taksidi ödememişti.
9 / 10

GIULIANO

<h2>GIULIANO</h2>
Al Nasr’a 10.5 milyon Euro bonservisle giden Brezilyalı için 5 milyon Euro’ya yakın bir ödeme bekleniyor. (Sabah)
10 / 10