comScore
bilyoner

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray ve Beşiktaş'ın Zlatan İbrahimovic transferi savaşı

13 Ocak 2018, Cumartesi 09:27
Galatasaray ve Beşiktaş'ın Zlatan İbrahimovic transferi savaşı

Galatasaray ve Beşiktaş yönetimleri her iki taraftarın da rüyalarını süsyelen İsveçli süperstar Zlatan İbrahimovic transferi için nabız yoklamaya başladı.

FutbolArena - Galatasaray ve Beşiktaş Transfer çalışmaları kapsamında gündemine Manchester United forması giyen Dünyaca ünlü süperstar Zlatan İbrahimvoic transferini aldı. İki ezeli ekip asrın transferinde karşı karşıya geldi.


Galatasaray ve Beşiktaş'tan İbrahimovic transferi savaşı


Galatasaray ve Beşiktaş yönetimleri her iki taraftarın da rüyalarını süsyelen İsveçli süperstar Zlatan İbrahimovic transferi için nabız yoklamaya başladı. Fotomaç Gazetesi'nin iddiasına göre, Türkiye'de ara transfer dönemi şimdilik sakin geçse de dünyayı sarsacak bir bomba her an patlayabilir. Bu sarsıntıya neden olacak isim, dünyanın en iyi birkaç golcüsünden biri olan Zlatan İbrahimovic'ten başkası değil.

Türk futbolunun iki devi Beşiktaş ile Galatasaray, Manchester United'lı süper yıldız için düğmeye bastı. Beşiktaş'ın İbrahimovic operasyonunu ilk olarak önceki gün İtalyan medyası açığa çıkardı. 
DURSUN ÖZBEK'İN SEÇİM KOZU OLABİLİR

Çizme'den yayılan bu haberin futbol dünyasında yarattığı heyecan sürerken dün de Galatasaray cephesinden benzer bir iddia geldi. Buna göre başkan Dursun Özbek 20 Ocak'taki kongre öncesinde camiaya, "İbrahimovic'le anlaştım" müjdesini vererek seçimi ezici çoğunlukla kazanmayı planlıyor. İbrahimovic'i transfer etmek hiç kolay değil ama görünen o ki Galatasaray da Beşiktaş da bunun için elinden geleni yapacak.


Ibrahimovic'in sakatlığı ne durumda?


Geçtiğimiz sezon yaşadığı ağır sakatlığın ardından yeniden sahalara dönen Ibrahimovic, Aralık ayında oynanan Southampton karşılaşmasında tekrar dizinden sakatlandı. Mourinho karşılaşma sonrasında yaptığı açıklamada Ibrahimovic'in 1 ay kadar sahalardan uzak kalabileceğini belirtmişti.

Süper Lig ile ilgili tüm gelişmeleri Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!