comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray ve Beşiktaş'a Sinan Engin'den Barcelona, Real Madrid benzetmesi

17 Eylül 2017, Pazar 00:40
Galatasaray ve Beşiktaş'a Sinan Engin'den Barcelona, Real Madrid benzetmesi

Galatasaray'ın, Kasımpaşa karşısında aldığı 2-0'lık galibiyet sonrasında Sinan Engin, Beşiktaş ve Galatasaray'ı kıyasladı. 

FutbolArena - Galatasaray, Spor Toto Süper Lig 5. haftasında konuk ettiği Kasımpaşa'yı 2-0 mağlup etti. Karşılaşamnın ardından sarı kırmızılı takımın performansını yorumlayan Sinan Engin, Gomis'e övgüler yağdırdı. Sinan Engin ayrıca Galatasaray ile Beşiktaş'a ilginç bir kıyaslama getirdi. 


Sinan Engin Beyaz TV Galatasaray ve Beşiktaş yorumları


Galatasaray'ın, Spor Toto Süper Lig 5. haftasında Kasımpaşa'yı 2-0 mağlup etti. Sarı Kırmızılıları galibiyete taşıyan Gomis'e övgüler yağdıran Sinan Engin, "Galatasaray'ın Aslan kralı. Topla arasında bir aşk var resmen. Allah iyi niyetli insanın hakkını veriyor." ifadelerini kullandı. 

"GALATASARAY TÜRKİYE'NİN REAL MADRİD'İ, BEŞİKTAŞ BARCELONA'SI"
Sinan Engin, Galatasaray ve Beşiktaş'ı kıyaslama noktasında ise ilginç bir benzetmede bulundu. Engin, "Galatasaray şu anda Türkiye'nin en iyi futbol oynayan takımlarından biri. Önde müthiş pres yapıyorlar, rakibi boğuyorlar resmen. Kasımpaşa ilk tehlikeli atağını 80. dakikada yaptı resmen. Diğer tarafta Beşiktaş da var ama. Başakşehir'i de buna katıyorum ama ilk 2 sırada Galatasaray ve Beşiktaş. Galatasaray ve Beşiktaş 34. haftaya kadar kafa kafaya gidecekler. Galatasaray şu anda Türkiye'nin Real Madrid'i, Beşiktaş ise Barcelona'sı." ifadelerini kullandı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haber turu (19 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.