comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray ve Başakşehir para bekliyor! Al Ittihad darboğazda

11 Eylül 2019, Çarşamba 19:14
Galatasaray ve Başakşehir para bekliyor! Al Ittihad darboğazda

Medipol Başakşehir'in Da Costa, Galatasaray'ın ise Garry Rodrigues'in satışından hala alacağı olduğu Al Ittihad kulübü ekonomik darboğaza girdi. 

FutbolArena Dış Haberler - Medipol Başakşehir'in 4.5 milyon euro'ya sattığı Da Costa'nın bonservis taksitlerinin ödenmediği için FIFA'ya şikayet ettiği Al Ittihad zor durumda. 

Medipol Başakşehir kulübü, Da Costa transferinin bonservis taksitlerinin geç ödenmesi gerekçesiyle Al Ittihad kulübünü FIFA'ya şikayet ederken, son olarak Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz de Garry Rodrigues'in satışından hala 5 milyon euro alacakları olduğunu söyledi.  Mustafa Cengiz Divan Kurulunda "Garry Rodrigues'in transferinden 5 milyon euro alacağımız var. Oyuncuyu sattığımız kulüp bizlere '"Oyuncu bir yere gidecek, para gelecek, biz de vereceğiz" dedi." ifadelerini kullandı. 
AL ITTİHAD ZOR DURUMDA

Suudi kulübü Al Ittihad ise futbolcuların maaşlarını ödemekte zorlanıyor. Son olarak sözleşmesini tek taraflı fesheden Sanogo, alacaklarını alamadığı gerekçesiyle kulübü federasyona şikayet etti. Al Ittihad kulübü ise yaşadıkları zor durumdan dolayı FIFA'dan ceza alma tehlikesiyle karşı karşıya. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"