comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray, UNICEF ile iş birliği yaptı

20 Eylül 2017, Çarşamba 11:34
Galatasaray, UNICEF ile iş birliği yaptı

Galatasaray Kulübü Başkanı DUrsun Özbek, UNİCEF ile yapılan işbirliği anlaşması sırasında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray Spor Kulübü, sosyal proje kapsamında çalışmalarına devam ediyor. Sarı kırmızılı kulüp. UNİCEF ile bir işbirliği anlaşması imzaladı. Galatasaray, UNICEF'in Barcelona, Manchester United ve Olympiakos'tan sonra işbirliği yaptığı 4. kulüp oldu.


Galatasaray'da Dursun Özbek'ten UNİCEF açıklaması


Her çocuk için temalı slogan ile Galatasarayla bir işbirliği içerisine giren UNİCEF grubu, Barcelona, Manchester United ve Olympiakos'tan sonra işbirliği yaptığı 4. kulüp Galatasaray oldu. Konu hakkında konuşan Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, sarı kırmızılı kulübe olan ilginin doğal olduğunu belirtti.

''HERKESİ DESTEK OLMAYA DAVET EDİYORUM''
"UNICEF ile yapılan bu ortaklık bizleri de çok heyecanlandırmış ve mutlu etmiştir. Bütün Galatasaraylıları UNICEF ile yapılan bu iş birliğine destek olmaya ve el vermeye davet ediyorum. Galatasaray 500 yıllık geçmişi olan ve bir çok spor dalını ülkeye getirmiş olan spor kulübüdür. UNICEF'in ilgisi doğal. Dünyadaki bilinirliğimizle, ülkedeki 30 milyona yaklaşan taraftarımızla bu iş birliğinde değişik varyasyonlar yapılabilir.''

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.