comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray, Uğur Çiftçi ile anlaşma sağladı!

18 Ocak 2018, Perşembe 14:44
Galatasaray, Uğur Çiftçi ile anlaşma sağladı!

Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken Gençlerbirliği'nin sol beki ve kaptanı Uğur Çiftçi ile ilgili sıcak bir gelişme yaşandı!

FutbolArena Özel - Galatasaray'da sol bek transferiyle ilgili temaslar devam ederken Gençlerbirliği'nde forma giyen Uğur Çiftçi için her konuda anlaşma sağlandı! Galatasaray, Uğur Çiftçi'yi transfer etti mi? FutbolArena açıklıyor. Galatasaray Transferhaberleri FutbolArena'da. 

Uzun süredir sol bek arayışında olan ancak yabancı oyuncuların maliyetinin yüksek olmasından dolayı yerli pazarına bakan Galatasaray yönetimi Uğur Çiftçi'yi gündemine almıştı.


Galatasaray, Uğur Çiftçi'yi transfer etti mi?


FutbolArena muhabirlerinden Ertan Süzgün'ün bilgisine göre, Başkent ekibinde kaptanlık görevini de yerine getiren başarılı futbolcu için Galatasaray her konuda anlaşma sağladı. Gençlerbirliği yöneticileriyle masaya oturan Galatasaraylı yetkililerin Uğur Çiftçi transferinde anlaşma sağladığı ve küçük detayların konuşulduğu ortaya çıktı.  
Galatasaray'ın Uğur Çiftçi transferini en geç pazartesi günü açıklaması bekleniyor.
 

Uğur Çiftçi'nin Gençlerbirliği performansı


2018 yılına kadar Ankara temsilcisi Gençlerbirliği ile sözleşmesi bulunan Uğur Çiftçi bu sezon Gençlerbirliği takımı adına 18 karşılaşmada süre alırken takımı adına 1 gol, 1 asistlik performans sergiledi.

Haber: Ertan Süzgün / FutbolArena

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (18 Şubat 2020)