comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray U17 takımı Dünya Kupasına damga vurdu

05 Ekim 2017, Perşembe 15:59
Galatasaray U17 takımı Dünya Kupasına damga vurdu

Galatasaray u17 milli takımına verdiği yedi tane 200 doğumlu oyuncu ile turnuvanın dikkat çeken takımları arasında yer alıyor.

FutbolArena - Galatasaray, 6-28 Ekim tarihleri arasında Hindistan'da düzenlenecek olan FIFA 17 Yaş Altı Dünya KupasI'na en çok oyuncu gönderen kulüplerin başında yer alıyor. Bu durum Hindistan medyasının da dikkatini çekmiş durumda.


Galatasaray'dan Dünya Kupası'na 7 oyuncu


6 ila 28 Ekim arasında Hindistan'da düzenlenecek olan FIFA 17 Yaş Altı Dünya Kupası hazırlıkları sürüyor. İlk maçını Yeni Zellanda ile oynayacak Türkiye u17 Milli Takımımıza Galatasaray damgası vurulmuş durumda.

7 OYUNCU İLE DİKKAT ÇEKEN KULÜPLER ARASINDA
Galatasaray U17 milli takımına verdiği yedi tane 200 doğumlu oyuncu ile turnuvanın dikkat çeken takımları arasında yer alıyor. Avrupa'nın bir çok scout şeflerinin takip edeceği bu turnuva milli takımların yanı sıra kulüpleri de yakınen ilgileniyor.

Bu durum Hindistan medyasının da dikkatini çekmiş durumda. Sarı kırmızılı kulübün alt yapısı övülürken, sarı kırmızılı takım Majör takımlar arasında gösterildi.

Galatasaray'ın u17 Milli Takımına verdiği oyuncular;

Abdussamed Karnuçu, Bekir Melih Gökçimen, Ramazan Emirhan Civelek, Atalay Babacan, Recep Gül, Yunus Akgün, Ozan Muhammed Kabak.
 

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.


Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!