comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray, Tudor'a tazminat ödeyecek mi?

18 Aralık 2017, Pazartesi 13:22
Galatasaray, Tudor'a tazminat ödeyecek mi?

Galatasaray yönetimi son 1 ayda kaybedilen 11 puandan sonra teknik direktör Igor Tudor ile yolları ayırma kararı aldı. Peki Galatasaray, Igor Tudor'a ne kadar tazminat bedeli ödeyecek?

FutbolArena - Galatasaray yönetimi alınan kötü sonuçlardan sonra teknik direktör Igor Tudor ile yolları ayırma kararı aldı. Sarı kırmızılı yönetimin saat 14:00'da başlayacak yönetim kurulu toplantısı sonrasında ayrılığı açıklaması bekleniyor.


Galatasaray'da Igor Tudor'un tazminatı ne kadar?


Galatasaray yönetimi son 1 ayda kaybedilen 11 puandan sonra teknik direktör Igor Tudor ile yolları ayırma kararı aldı. Galatasaray yönetimi bugün yapılacak yönetim kurulu toplantısı ile Tudor ile yolları ayırması bekleniyor.

TAZMİNAT BEDELİ BELLİ OLDU
Galatasaray yönetimi Igor Tudor ile yollarını ayırması durumunda ise Hırvat teknik adama tazminat bedeli ödeyecek. Galatasaray yönetimi geçtiğtimiz sezon ortasında Tudor ile 1.5 yıllık sözleşme imzalamış ve Hırvat teknik direktöre yarım dönem için 400 bin Euro ve bu sezon için tamamında 1 milyon Euro garantü ücret ödemeyi taahhüt etmişti. Galatasaray yönetimi Hırvat teknik direktör ile yollarını ayırması halinde 400 bin Euro tazminat bedeli ödeme durumunda kalacak.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (22 Mart 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.