comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray tribünleri Sinan Gümüş'ü sildi! Tepki neden?

15 Ağustos 2017, Salı 10:51
Galatasaray tribünleri Sinan Gümüş'ü sildi! Tepki neden?

Galatasaray taraftarlarının Kayserispor maçında oyuna sonradan giren Sinan Gümüş'ün ıslıklanmasının arkasındaki sebep kuşkusuz 'zam' talebi

FutbolArena - Galatasaray'ın Kayserispor maçında taraftarların yoğun tepkisi ve ıslıklı protestosu ile karşılaşan Sinan Gümüş'ün bu denli tepkiye maruz kalmasının nedeninin tahmini zor değil. Galatasaray Transfer ile ilgili son dakika gelişmeleri FutbolArena'da

Sinan Gümüş'ün ayrılmak istemesinden ziyade Galatasaray kulübü ile masaya dahi oturmaması sarı kırmızılı taraftarı çıldırttı.
 

Galatasaray'da Sinan Gümüş'e neden tepki oldu?


Tudor'un ve yönetimin takımda kalmasını istediği Sinan Gümüş'ün, Galatasaray Kulübünün ‘yeni zamlı sözleşme' teklifine karşın masaya dahi oturmadan bu öneriyi reddedip “Ben gitmek istiyorum” yanıtı Galatasaray taraftarlarını çıldırttı. Sarı kırmızılı taraftarlar, Galatasaray ile masaya dahi oturmayan Sinan'a bu yüzden tepki gösterdi.
 

Sinan Gümüş'ün Galatasaray'daki golleri


Galatasaray'ın 23 yaşındaki oyuncusu Sinan Gümüş geçen sezon ve bu sezon ilk 11'de sahaya çıktığı 12 resmi maçta 11 gol kaydetti. Genç yıldız buna karşın son haftalara kadar ilk 11'de şans bulmakta zorlanıyordu. Sinan Gümüş bu sezon ilk 11'de sahaya çıktığı 7 maçta ise 6. golünü attı ve bir de asisti bulunuyor.  

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)