comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray transfer yapabilecek mi? 2 üyeden şok başvuru

12 Haziran 2019, Çarşamba 21:20
Galatasaray transfer yapabilecek mi? 2 üyeden şok başvuru

İki genel kurul üyesi Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz ve yönetiminin transfer yetkisini durdurma adına mahkemeye başvurdu.

FutbolArena - Galatasaray Kulübü'nde yönetime karşı 1 ay önce istinaf mahkemesine başvuran 2 genel kurul üyesi bu kez herkesi şaşırtan bir hamlede daha bulundu.
 

Galatasaray yönetimi transfer yapamayacak mı?


DHA'nın haberine göre Galatasaray genel kurul üyeleri Ahmet Özdoğan ile Barış Cenk Akkaya, Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz ve yönetiminin transfer yetkisini durdurma adına mahkemeye başvurdu.

Prof. Dr. Ahmet Özdoğan ile Barış Cenk Akkaya, Galatasaray yönetimine yönelik son hamlesiyle transfer yetkisinin durdurulması için harekete geçti.
DUYGUN YARSUVAT'TAN SEÇİM ÇAĞRISI

Öte yandan Galatasaray Kulübü eski başkanı ve hukuk profesörü Duygun Yarsuvat, FutbolArena'ya özel değerlendirmelerde bulundu. Yarsuvat, "Bana göre Galatasaray için hayırlı olan genel kurulun iradesine uygun davranılması. Seçime gidilmesi ve bu kararı da Galatasaray yönetim kurulunun alması gerekli. Galatasaray'ın dışarıda da, içerideki kuruluşlarda da saygın, güçlü olması adına yönetimin seçim kararı alması gerekli." ifadelerini kullandı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (12 Eylül 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.