comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Transfer: Selçuk İnan Başakşehir'e mi gidiyor?

28 Mayıs 2018, Pazartesi 10:12
Galatasaray Transfer: Selçuk İnan Başakşehir'e mi gidiyor?

Galatasaray Transfer Haberleri kapsamında ilginç bir haber ortaya atıldı. Selçuk İnan'ın Başakşehir'e transfer olacağı iddia edildi.

Galatasaray Transfer Haberleri kapsamında sürpriz bir isim ortaya atıldı. Galatasaray'ın kaptanı Selçuk İnan'ın Başakşehir'e transfer olacağı yazıldı. Galatasaray Transfer Haberlerini FutbolArena'dan takip edin!


Galatasaray Transfer Haberleri: Selçuk İnan gönderilecek mi? (28 Mayıs 2018 Pazartesi)


Galatasaray Transfer Haberleri Bugün, sürpriz bir iddia ile gündeme geldi. Takvim'in haberine göre 7 yıldır Galatasaray'da top koşturan Selçuk İnan'ın Başakşehir'e transferi gündemde. Galatasaray 2.9 milyon euro kazanan Selçuk İnan'ın maaşını 1.5 milyon euroya çekmesini isterken transfer iddiaları da gelmeye başladı. İndirime yanaşmayan Selçuk'un takımdan ayrılması durumunda Başakşehir'e gideceği ifade edildi. Menajeri Batur Altıparmak'ın Başkan Göksel Gümüşdağ ile yaptığı görüşme de buna delil olarak gösterildi.

Galatasaray'da Igor Tudor'dan Selçuk İnan kararı

Selçuk İnan kaç yaşında? Galatasaray kariyeri


2011-2012 sezonu başında Trabzonspor'dan Galatasaray'a transfer olan Selçuk İnan geride kalan 7 sezonda Galatasaray formasıyla 283 resmi maça çıktı. Bu maçlarda 57 gol atan ve 61 de asist yapan Selçuk İnan bu sezon ise rotasyon oyuncusu olabildi. Selçuk bu sezon oynadığı 23 maçta gol atamazken sadece bir asist yapabildi. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"