comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray transfer haberleri: Vitinho ve Adil Rami (15 Temmuz 2018 Pazar)

15 Temmuz 2018, Pazar 10:10
Galatasaray transfer haberleri: Vitinho ve Adil Rami (15 Temmuz 2018 Pazar)

Galatasaray transfer haberleri bugün yeni isimlerle gündeme geldi. Basında Galatasaray için çıkan transfer iddialarını haberimizde derledik.

GS Transfer - Galatasaray transfer haberleri gündeminde yeni isimler var. Gazetelerde Galatasaray için çıkan transfer haberlerini derledik. Bugün Galatasaray'ın transfer gündeminde daha önce de Galatasaray'a yazılmış isimler de var. Galatasaray transfer haberlerine bir göz atalım...
 

GS Transfer Haberleri: Serdar Gürler, Kara Mbodji (15 Temmuz 2018 Pazar)


Galatasaray'da transfer çalışmaları ve yeni sezon hazırlıkları sürerken çeşitli transfer haberleri de gündeme geliyor. Galatasaray'da Gomis dışında süratli bir golcü de isteyen Fatih Terim'in CSKA'dan Vitinho'yu soruşturduğu yazıldı..  
Öte yandan Galatasaray'ın Serdar Gürler arzusu devam ediyor. Fanatik'in haberine göre Galatasaray ile Osmanlıspor, Serdar Gürler için 1 yıllık kiralık olarak anlaşmaya vardı.
Öte yandan yine Fanatik'in haberine göre Galatasaray, Fransız stoper Adil Rami'yi transfer etmek istiyor. Eğer Maicon satılırsa bu transfer de gerçekleşecek.

Son olarak Galatasaray'ın stopere Kara Mbodj'i transfer etme girişimi sürüyor. 1.92'lik dev stoper ile kiralık olarak anlaşılması da mümkün ancak Galatasaray'ın ilk hedefi oyuncunun bonservisini almak. 

adil rami futbolarena ile ilgili görsel sonucu

GALATASARAY TRANSFER HABERLERİ

Adil Rami - Marsilya - Fanatik
Serdar Gürler - Osmanlıspor - Fanatik
Kara Mbodj - Gakatasaray - Fanatik
Vitinho - CSKA Moskova - Fotomaç

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)